Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ranní jógová terapieKurzy jógy

21.01. - 30.03.2017So 8:30 - Čt 9:30

Jógová terapie je jemnější formou jógového cvičení, která dbá na rozvinutí vnímavosti vůči vlastnímu tělu, pohybu a dechu. Takto působí nejenom na vyrovnávání svalových dysbalancí našeho těla, ale i na psychickou pohodu.

V těchto lekcích (leden až březen) začneme budovat základy jógového cvičení od našich chodidel. Pokud naše chodidla nefungují jako pevná základna našeho těla, není divu, že nás pobolívají jiné části našeho těla. Od chodidel budeme “architektonicky” postupovat přes naše kotníky, kolena, kyčle až k našim bedrům. Ukážeme si tematické cviky dle jednotlivých oblastí našich dolních končetin a trupu a cviky, které celou tuto oblast propojují.

V běhu od dubna do května budeme pokračovat v “anatomické” procházce od našich dlaní k ramenům, hrudníku a krční páteři. (proto ta dvojitá možnost přihlášení).

V kurzu se budeme věnovat obecným principům jógového cvičení, tak aby si naše tělo osvojilo několik efektivních jógových sestav a ásan (pozic), které mají uvolňující i posilovací kvality. Kurz je určený začátečníkům, s minimálními či nulovými zkušenostmi s jógou, stejně jako zkušenějším studentům, kteří oživit svojí praxi přístupem jógové terapie, která dbá na vybudování správného základu cvičení a vnímavosti vůči vlastnímu tělu.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
1 800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám