Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ranní intenzivní kurz dynamické jógy s Petrem SmilemKurzy jógy

06.03.2013

Cílem tohoto čtyřtýdenního ranního kurzu je především vytvořit návyk každodenního jógového cvičení, naučit se cvičit samostatně a posunout své cvičení kupředu.
Zároveň je to možnost, jak okusit autentickou výuku “ala Indie”, poznat účinky cvičení na tělo i mysl během jednoho měsíce intenzivní jógové praxe, tj. každý všední den od pondělí do pátku, ráno mezi 7:00 a 8:05, celkem po dobu 4 týdnů.

Během jednoho měsíce takto pojatého cvičení se dá udělat zhruba tolik, co za 6 měsíců až rok při občasném cvičení 1-2x týdně.

V rámci tohoto kurzu cvičíme jógové pozice (ásany) dle tradice Prana Vashya jógy. Odcvičení série pozic trvá kolem 60ti minut v závislosti na délce dechu. Cvičení je dynamické a intenzivní, na své si přijdou především pohybově založení jedinci. Nejedná se o pomalou terapeutickou jógu.

V rámci kurzu si prakticky zažijete vše potřebné k tomu, abyste byli schopni samostatně cvičit doma a případně navštěvovat naše večerní lekce “Mysore”. Tomuto cíli je podřízen způsob výuky i velikost skupiny (max. 10 účastníků).

Vždy ve středu ráno je cvičení vedené, v ostatní dny cvičí každý samostatně pod dohledem instruktora. Tohoto způsobu výuky se není nutné obávat 🙂 Je to efektivní způsob jak se naučit cvičit.

Abyste tušili jak bude cvičení intenzivní a “nekupovali zajíce v pytli”, můžete se do kurzu přihlásit třeba až po absolvování první středeční lekce. Maximálně 4 absence je možné nahradit po skončení vašeho kurzu.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Petr Smil
  • Praha 2
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám