Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ranní ashtanga – Mysore stylKurzy jógy

01.04. - 30.06.2016Pá 6:00 - Čt 7:00

Ranní ashtanga jóga učená v tradici Sri K. Patthabi Jois. Mysore lekce jsou vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, včetně úplných začátečníků. Studenti nemusejí mít zkušenost s ashtangou nebo jinou formou jógy.

Mysore styl je tradiční způsob, jakým jógu vyučoval Patthabi Jois, díky kterému se ashtanga jóga rozšířila po celém světě. Mysore je město v Jižní Indii, kde Patthabi Jois žil, a kde založil KPJAYI institut, který nyní vede jeho vnuk Sharath Jois.

Ashtanga je učená jako série cviků, které na sebe navazují vždy ve stejném pořadí. Učitel v těchto lekcích nepředcvičuje, což mu dává možnost věnovat se více studentům, opravovat je a dostávat je do jednotlivých pozic (adjustments). Každý student cvičí svým tempem, až po svoji poslední ásanu. Novou pozici dostane ve chvíli, kdy je na ni fyzicky a mentálně připravený.

Tento styl výuky je vyjímečný a velice účinný. Mysore lekce mají kvalitu soukromých hodin, kde má učitel čas na osobní přístup ke každému. Tento systém je mimo jiné vhodný pro studenty s chronickými zraněními a zdravotními obtížemi, protože nemusejí následovat tempo vedené hodiny a učitel má čas jim ukázat upravené cviky vhodné právě pro ně.

Od studentů se očekává, že do lekcí budou chodit pravidelně, aby si jejich tělo mohlo zvyknout na jógu, aby si zapamatovali jednotlivé ásany, a aby si tím mohli vytvořit svojí jógovou praxi.

Více o tom, jak Mysore styl funguje si můžete přečíst na webových stránkách lektorky.

Všechny lekce jsou english friendly.

Denisa Sengerová je autorizovaná Sharathem Joisem (KPJAYI) učit ashtangu tradičním způsobem Mysore lekcí.

Další informace

Studio:Shala, Tojanova 18, Praha 2
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Místo si rezervujte přes webové stránky část Rezervace. Cena 1.800 Kč je měsíční (28 dní) předplatné s tím, že můžete do lekcí chodit každý den, pondělí-pátek. Podívejte se na www.denisasengerova.com část Rozvrh - duben na další možnosti cen.
1 800 
Zpět na vyhledávání

Lekce jsou určeny pro všechny úrovně pokročilosti včetně těch, kteří se s jógou chtějí seznámit poprvé. Od studentů se očekává, že na lekce budou chodit pravidelně, aby si mohli vytvořit svojí vlastní jógovou praxi a zapamatovat si, jak cviky následují. Než začnete navštěvovat Mysore lekce, můžete absolvovat kurz pro začátečníky a nebo se zůčastnit workshopuÚvod do Ashtangy Jógy, kde si projdete techniku cviků z První Série (Primary Series). Absolvování přípravných kurzů a workshopů však v žádném případě není podmínkou a nejefektivnější způsob stále je přijít do Mysore lekce a začít tam.

Pondělky 7:00 – 8:30

Úterky 7:00 – 8:30

Středy 7:00 – 8:30

Čtvrtky 7:00 – 10:00

Pátky 7:00 – 8:30

Do lekcí můžete přijít v libovolný čas v rámci trvání lekce.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám