Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Putování po čakrách Muladhara

06.10.2018So 11:30 - 15:30

Máte rádi cestování, poznávání a prožívání?

Co takhle hlubinami svého nitra?

Prostřednictvím jógy, práce s dechem a meditace?

Pak se připojte k putování svým fyzickým, mentálním i emocionálním tělem a probuďte léčebný a (sebe)poznávací potenciál nového jógového seriálu o čakrách.

Začneme Kořenovou čakrou – Muladharou- jež řídí zemský prvek uvnitř nás – vše, co je pevné. Vztahuje se k rodinným kořenům, předkům, k dětství, k pocitu pevné půdy pod nohama.

Jak poznám, že moje kořenová čakra potřebuje zvláštní pozornost a péči?

Pokud vás trápí některý, nebo více z následujících příznaků: bolesti zad, infekce ledvin, záněty močového měchýře a reprodukčních orgánů, anemie, problémy oběhového a reprodukčního systému, roztržitost, pocit zmatku, strachu a nejistoty, deprese a úzkost, poruchy přijmu potravy, pocity nedostatku nebo nabytečnosti, aj.

Proč Čakrová jóga? Neboť v tradiční indické medicíně a duchovní vědě je fyzické tělo vnímáno jako víc než jen kosti, svaly a orgány zabalené do kůže. Životní energie („prána“) prochází jemným tělem v řadě kanálů nazvaných nadis. Tyto nadis se protínají v místech zesílené energie nazývaných čakry. Čakry jsou chápány jako točící se víry energie v jemném těle. Podle filozofie jógy má lidské tělo sedm hlavních čaker. Každá čakra řídí specifické chování a hodnoty v našem životě, reguluje různé tělesné systémy, souvisí s emocionálním i duchovním zdravím. Když se nadis blokují kvůli špatným návykům a starým vzorcům, čakry stagnují. To způsobuje, že se proud životní síly zpomaluje, což může vést k vyčerpání fyzického, duševního a emočního zdraví. Cvičení jógy čistí a revitalizuje nadis a čakry a umožňuje práně znovu volně proudit.

Kdy: sobota 6. října 2018 (11:30 – 15:30)

Kde: yogAlive, Mánesova 84, Praha 2 – Vinohrady

Cena: 700 Kč (rezervace po zaplacení částky na účet: 1334714016/3030

do zprávy pro příjemce uveďte, prosím, svoje jméno)

Kontakt a přihlášení: alice@yog-a-live.cz

Počet míst omezen!

Dáša Vaďurová (35) : Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

FCB: https://www.facebook.com/yinyangyogovna/

Další informace

Studio:yogAlive (11)
Instruktoři:
  • Dáša Vaďurová
Podmínky rezervace:Cena: 700 Kč (rezervace po zaplacení částky na účet: 1334714016/3030 do zprávy pro příjemce uveďte, prosím, svoje jméno) Kontakt a přihlášení: alice@yog-a-live.cz Počet míst omezen!


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám