Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Prodloužený víkend s jógou a Feldenkraisovou metodou

20.04. - 23.04.2017Čt 18:00 - Ne 11:00

Během prodlouženého víkendu proběhnou lekce jógy a skupinové lekce Feldenkraisovy metody, vždy ráno před snídaní a večer. Během dne je pak volný prostor k procházkám, odpočinku. Tato akce je vhodná i pro začátečníky.

Hotel se nachází na náměstí v Kašperských Horách, v okolí je spousta možností, kam vyrazit na procházku či výlet.

V ceně pobytu je volný vstup do bazénu.

Hotel Kašperk

Podrobnosti a přihláška k pobytu

V jógových lekcích věnujeme první půlhodinu prozkoumání, zpřítomnění a propojení míst ve vašem těle (s využitím Feldenkraisovy metody). Takovéto nasměrování pozornosti vám pomůže lépe se soustředit po zbytek lekce a zároveň budete moci známé pozice procítit pokaždé trochu jinak a najdete nové souvislosti. Poté přecházíme do jógy – Ashtanga Vinyasa Yoga jemnějším způsobem. Při provádění pozic budete vždy vycházet z vašich momentálních možností, prožitku a přirozenosti.

Během lekce s vámi necvičím. Každý máte svůj jedinečný způsob, jak pozici zaujmout, a to je v pořádku. Místo toho, abych vám pozici ukázala, vás raději dotekem podle vašich možností nasměruji do pozice tak, abyste v ní mohli najít více lehkosti.

Skupinové lekce Feldenkraisovy metody jsou založeny na slovních pokynech, které člověka navádějí do pohybů, představ, přemýšlení a vnímání. Posloupnost pokynů často sleduje určitou funkci a pomáhá ji objasnit. Pozornost je přivedena k takovým oblastem, které byly z různých důvodů vyřazeny z našich pohybových vzorců a jsou mimo naše vnímání. Lekce umožňují naučit se používat pro každý pohyb celé tělo, vnímat vztahy různých jeho částí a jejich spolupráci.

Lekce nejsou terapií. Jde o proces učení a sebepoznání, který je založen na vlastním prožitku.

Další informace

Studio:Hotel Kašperk, Kašperské Hory
Instruktoři:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám