Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Přírodní terapeutická léčba miminek, dětí i maminek oleji dōTERRA

08.02.2016Po 13:30 - 15:00

Aneb využití esenciálních terapeutických olejů dōTERRA. Rýmy, nachlazení, koliky u miminek, zácpy, častý pláč miminek, bolestivý růst zoubků, posílení imunity, problémy s kojením, trauma z porodu a jiné potíže jsou častým tématem, které s maminkami často řešíme a hledáme alternativní ideálně přírodní jemnou cestu. Před časem mi do života vstoupily terapeutické esenciální oleje dōTERRA, se kterými mám vynikající osobní zkušenost nejen sama na sobě, ale i na své rodině počínaje léčbou nachlazení, ekzémů, alergií a astmatických stavů.

Pokud jste i vy podobně nalazeni, přijďte se k nám připojit a dozvědět se, jak se dají používat esenciální oleje dōTERRA pro naše zdraví, relaxaci a pohodu? Seminářem bude provázet Lucie Kikoťová, která s esencemi dlouhodobě pracuje se svými klienty v kineziologii i práci s energií. Pokud vás už nyní zajímá více o olejích, podívejte se zde. Ať už jste nastávající maminky nebo již zasloužené maminky, jsou vaše dítka na semináři vítána.

Nicméně zvažte, zda-li budete schopni se koncentrovat a zapisovat si poznámky. Tužky a zápisník se sebou ! Cena hodinu a půl dlouhého semináře je symbolických 250 Kč a uskuteční se při minimálním počtu 5 účastníků.

Pro účast na semináři je nutná rezervace v systému studia. Rezervace je platná při zaplacení 100% zálohy dopředu přímo ve studiu nebo na účet 777352355/5500. V případě zrušení 24 hodin před seminářem je storno poplatek 0%, méně než 24 hodin 100% ceny semináře.

seminář-oleje-220x220

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:PLATBA: Celou částku přímo ve studiu nebo na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „dōTERRA_příjmení.”) REGISTRACE: http://bindu-yoga.isportsystem.cz
250 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám