POZDRAV SLUNCIKurzy jógy
15.12.2018So 10:00 - 13:00Další informace
Studio: | Dům jógy Anděl |
Instruktoři: |
|
- skoladomujogy@gmail.com
- https://dum-jogy.cz/kurzy-a-pobyty/male-tematicke-workshopy/pozdrav-slunci.html
- Ostrovského 11/16, Praha
Česká republika
Kontaktní informace:
Náš workshop přináší typy a rady, jak pozdrav slunci provádět správně s ohledem na vaše individuální potřeby. Tato základní jógová sekvence při správném provedení dodá energii, sílu a uvolnění.
Probereme jednotlivé části Surya Namaskar A, zaměříme se na běžné pozice, které znáte z jógových lekcí: pes hlavou dolů, vysoký klik, nízký klik, pes hlavou nahoru a další. Naučíme se, jak na plynulé přechody mezi jednotlivými pozicemi. Ukážeme si také, jak vypadá pozdrav slunci A ve stoje nebo v leže na zádech a další variace pozdravu slunce pro ty, kteří nemohou či nechtějí provádět plnou verzi.
Ve druhé části workshopu probereme sekvenci Surya Namaskar B, správné provedení pozic bojovník I a bojovník II. Zaměříme se na správný a plynulý dech v celé sekvenci.
Pozdrav Slunci se dá využít jako ranní jógová praxe, kardiocvičení nebo na posílení hlubokého stabilizačního systému.
Program
- Nácvik dechu v sekvenci Surya Namaskar
- Různé způsoby provedení jednotlivých částí pozdravu slunci
- Přechody mezi jednotlivými pozicemi
- Sekvence zpaměti