Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pondělní dynamická jóga v Bubenské

08.01.2018Po 16:45 - 18:00

Lekce je vhodná pro všechny, začátečníky i mírně pokročilé. Naučíme se vnímat své tělo, svůj dech, opustíme svou mysl a budeme vnímat jen přítomný okamžik  – sami sebe tady a teď. Více či méně dynamická lekce, ve které se mohou prodlužovat výdrže v pozicích nebo naopak cvičit v rytmu dechu. Čeká nás úvodní protažení a přes dynamické sestavy se dostaneme až do závěrečné relaxace. Každá lekce je svým způsobem jedinečná, vždy záleží na energii, kterou společně vytvoříme.

Lekce není vhodná pro těhotné, v prvním trimestru doporučuji cvičení zcela vynechat a od 14. týdne je vhodné začít navštěvovat speciální lekce pro těhotné.

 

Další informace

Studio:Wellryba, Školicí centrum PP Fitness
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervaci můžete provést (či zrušit) maximálně 24 hodin před začátkem lekce. Lekce se koná, pokud jsou na ni alespoň 2 rezervace. Maximální počet účastníků na lekci je 12. Pokud se lekce pro nedostatek rezervací nekoná, bude o tom rezervovaný zájemce informován. Rezervaci můžete provést zde: http://www.wellryba.cz/rozvrh/ https://wellryba.reservio.com/
Poznámka k ceně:Cena za lekci bez předchozí rezervace 165 Kč
150 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám