Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Podzimní víkend ashtangy

20.11. - 22.11.2015Pá 17:00 - Ne 16:00
Podzimní víkend ashtangy v Domě Jógy v Hlavici.

Víkendové akce jsou výbornou možností pro studenty jak prohloubit stávající praxi, pro začátečníky a nováčky jak proniknout do tajů jógy skrze ashtangu. V pravidelných lekcích nemáme tolik času zaměřít se na další části jógové praxe, probírat teorii, meditaci, pranayamu a technicky jednotlivé ásany. Víkend je ideální pro studenty, kteří nemají stálého učitele v místě bydliště. Studenti budou mít možnost obrátit se dovnitř sebe a zapracovat na své vnitřní přeměně.

Víkend je vhodný pro všechny úrovně studentů včetně úplných začátečníků.

Cena zahrnuje dvě noci ubytování ve 2-5ti lůžkových pokojích, veganskou/vegetariánskou plnou penzi a přibližně 12 hodin jógy.

Součástí jógových hodin budou ranní Mysore lekce pro mírně pokročilé a pokročilé a lekce pro začátečníky. Budeme mít jednu vedenou lekci celé První Série v pátek večer, abyste měli představu, jak série ashtangy jógy vypadá a abyste si procvičili správné tempo. V sobotu a neděli budeme mít také teorii, filosofii, meditaci a pranayamu.

Čas budeme mít také na procházky po okolí, relaxaci a strávení času s příjemnými lidmi.

Max. počet: 20 studentů. Při včasné rezervaci je možné s sebou vzít necvičící rodinné příslušníky.

Denisa Sengerová je autorizovaná Sharathem Joisem (KPJAYI authorised level 1) učit ashtangu v tradici Sri K. Patthabiho Joise.

Další informace

Studio:Dům jógy v Hlavici (0)
Instruktoři:
  • Denisa Sengerová je autorizovaná Sharathem Joisem (KPJAYI authorised level 1) učit ashtangu v tradici Sri K. Patthabiho Joise.
Podmínky rezervace:Pro rezervaci místa uhraďte 50% částky (1.750 Kč) převodem na účet. http://www.denisasengerova.com/#!rezervace/cet1
Poznámka k akci:Storno podmínky: Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 50% zálohy. Storno pobytu 29-0 dní před začátkem akce je ve výši 100% zálohy. Výměna osob je možná kdykoliv.
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje dvě noci ubytování ve 2-5ti lůžkových pokojích, veganskou/vegetariánskou plnou penzi a přibližně 12 hodin jógy. Platba: 50% záloha (1.750 Kč) převodem na účet nejpozději do 6/11/2015. Místo budete mít rezervované po uhrazení zálohy.

Z jógových hodin budeme mít ranní Mysore lekce pro studenty, kteří již mají vybudovanou vlastní praxi; lekce pro úplné začátečníky; v odpoledních hodinách budeme mít teorii, filosofii jógy, meditaci a pranayamu.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám