Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Playful Yoga 4 KidsKurzy jógy

30.09. - 16.12.2015St 15:30 - St 16:30

Srdečně zveme na kurz hravé a tvůrčí jógy pro děti 7-12 let, který nabídne pestrý program zahrnující několik polí osobního rozvoje, od motorických dovedností, přes vědomý dech, relaxaci, zábavnou koncentraci, hry, povídání a tvoření, spojené nenuceně s praktickou výukou angličtiny. Kurz povede sympatická a certifikovaná lektorka dětské jógy v programu Rainbow Kids Yoga – Sandra. Sandra je původní profesí učitelkou, a v dětech vidí srdce světa. Své hodiny koncipuje vždy tak, aby co nejvíce rezonovaly s věkem a osobnostmi zúčastněných dětí. Bavily je, a pomáhaly jim se všestranně rozvíjet – osobně i ve vztahu k druhým. V kurzech je tak možné najít kreativní spojení jógy, tance pětu rytmů, hula hup, ale i technik tvořivé vizualizace, jazykových her a relaxace.

Playful Yoga 4 Kids Course is a 10 classes module, to introduce yoga as the technique that creates harmony and unity, within us and in all areas of our life.

Children will receive something to practice, cook and create at home every week after class. The benefits of yoga are best enjoyed when we turn our focus inward a little bit every day. Classes are 1hour long, and will be interrupted for 2 weeks, on the 21st and 28th of October 2015.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Sandra Hardyal Conte
Podmínky rezervace:online z rozvrhu studia: http://bindu-yoga.isportsystem.cz + zasláním 50% zálohy z kurzovného na číslo účtu: 2107703573 / 2700 (do poznámky “KIDS_příjmení”)
Poznámka k akci:KAPACITA: min. 5 dětí, max. 10
1 600 
Zpět na vyhledávání

The programme is as follow :

Week 1 and 2 Introduction to pranayama, asanas, relaxation and meditation. How to practice yoga safely Learning to observe myself performing different activities

Week 3 and 4 The physical : How strong my body is?

Week 5 and 6 The emotional : How do I feel? What do I need?

Week 7 and 8 The social : our community.

Week 9 and 10 Putting it all together : tools for life.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám