Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pevný střed – jóga pro správné držení tělaKurzy jógy

12.09.2013

Střed našeho těla je základnou pro veškeré naše pohyby. Stabilizuje páteř a umožňuje tělu správně se pohybovat. Každým pohyb vychází ze středu těla a ten je nutné udržovat co nejsilnější a nejstabilnější.

Pevný střed snižuje možnost zranění, především v oblasti páteře, zlepšuje držení našeho těla a zvyšuje rovnováhu a stabilitu. Zaměříme se na posílení hlubokých břišních svalů, které nám pomáhají udržovat sílu a stabilitu našeho postoje.

Posílíme bránici, sval, který se nachází v samém středu našeho těla a odděluje dutinu hrudní od dutiny břišní. Naučíme se správně dýchat a propojit dech s pohybem a díky tomu pronikneme ještě hlouběji k našemu „energetickému“ středu. Staneme se tak psychicky silnějšími a celistvějšími.

Pomocí dynamičtější formy hatha jógy uvolníme a protáhneme svalové skupiny našeho těla, které jsou díky nesprávné mu držení těla a sedavému způsobu života zkrácené. Zároveň posílíme svaly,které jsou ze stejného důvodu povolené.

Cílem tohoto kurzu je pevné, stabilní a flexibilní tělo a uvolněná mysl, abychom se i v běžném životě pohybovali s ladností a lehkostí.

Další informace

    Kontaktní informace:

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám