Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pánev a psoas – cesta ženy k vlastním instinktůmKurzy jógy

29.01. - 19.03.2015Čt 20:00 - Čt 21:30

Motto: poznej své tělo a poznáš celý vesmír

Zvu vás do poznávání hloubek vašeho těla a nasloucháním jeho signálů. Postupným poznáváním jednotlivých vrstev pánevního dna se budeme dostávat hlouběji do našeho středu, k nejhlubšímu svalu v těle – velkému bedernímu – a jeho poselstvím.

Na kurzu se přes tělo a fyzické vnímání dostaneme k vnímání našich emocí a energie a naučíme se rozšiřovat možnosti svého těla, fyzické i smyslové. Více než metodám budeme naslouchat svým instinktům a znovu obnovíme kontakt se svou intuicí přirozeně a jednoduše.

Kurz je vhodný také pro ženy s problémy spojených s pojmenovanými oblastmi, včetně např. krční páteře, chodidel… neboť fyzické tělo je základ, ze kterého budeme vycházet a kam vracet. Kurz je vhodný také pro začátečnice a pokročilé, jedinou podmínkou je otevřená mysl:).

Program:

Lekce se skládá z jemné jógy (ásany, relaxace, pránájáma), kdy cílem je cítit se příjemně a připravit tělo pro hlubší vnímání. Poté se budeme věnovat oblasti pánve (pánevní dno, orgány a související části těla) a svalu velkého bederního s pomocí různých východních i západních technik, zejména pak ženského Tao. Závěrem meditace.

Každá žena má možnost dostat individuální sestavu na cvičení.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Míša Cusanová
Podmínky rezervace:online z rozvrhu studia: http://bindu-yoga.isportsystem.cz + zasláním 50% zálohy z kurzovného na číslo účtu: 2107703573 / 2700 (do poznámky “kurzpanev_příjmení”)
1 680 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám