Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Otevřený kurz Jógového rituáluKurzy jógy

06.02.2012

Aktivní protažení celého těla s myslí v meditaci nás skvěle uvolní, abychom mohli nechat životní energii svobodně plynout a zůstávat ve svém zdravém centru. Dochází k očistě těla i mysli, harmonizaci čaker a hloubka vnitřního klidu nás zavede do ticha, do jednoho z nejléčivějších prostorů…. a taky si s ní budeme hrát, zaměřovat, tvořit….

Instrukce pro účastníky:
Přineste si pohodlné oblečení na cvičení, ve kterém se budete zároveń cítit krásně, jógovou podložku

Nejprve se smysly naladíme na říši rostlin a skrze bylinnou esenci jí dovolíme otevřít prostor pro náš záměr, který vložíme do našeho vědomí. Cvičením a ohnivým dechem mu dodáme dynamiku.

Pracovat s tělem budeme velice jemně a postupně.
Budeme klást důraz na integritu celého těla, na zapojení všech jeho částí v jeden celek skrze vnitřní dynamiku poměrně jednoduchých cviků. Budeme objevovat vjemy v těle, uvědomovat si co cítíme a pracovat na vnímání a poslouchání svého těla zevnitř.
Skrze jemnost, vnitřní protahování v meditaci v pohybu….
Cvičení je velice jemné a přesto intenzivní, bude prokládáno sekcemi hlubokého odpočinku jogínského spánku.

Techniky nejsou náročné, ale je důležité znát a stále si uvědomovat základní principy. Během února a března budeme pokračovat v otevřených lekcích pravidelně se stejnou mírně se obmněnující sérií cviků, pozdravu měsíce, abychom je správně zažili, ustálili se v nich a naučili se je provádět v souladu a v meditaci.

Od dubna plánujeme uzavřené skupinky, kdy půjdeme se cviky i principy do větší hloubky. Budeme prozkoumávat širší škálu cviků. Účelem je, abychom prozkoumávali jemně, trpělivě a dlouhodobě své tělo, protahovali ho zevnitř, zvnitřnili tuto praxi a odnesli si ji s sebou domů nejen na na svou podložku…”

Vice informací a přihlášky naleznete ZDE

Další informacePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám