Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ostrov Koh Chang, Thajsko, Iyengar Yoga Intensive

31.10. - 12.11.2015

Ubytováni budeme ve velmi příjemném a oblíbeném resortu, kousek od pláže Klong Prao. Pěkné bungalovy a hotelová budova jsou roztroušeny v palmovém háji mezi kokosovými palmami. Vynikající podmínky pro koupání a šnorchlování. Restaurace s výběrem národní i mezinárodní kuchyně, trezory na recepci, internet. Pláž je písečná, s pozvolným vstupem do vody, asi 3 minuty pěší chůze, zhruba 500m. V resortu naleznete velký bazény.
Koh Chang – Sloní ostrov. Jeho jméno pochází ze skutečnosti, že ostrov vypadá jako plavající slon. Je to druhý největší ostrov v Thajsku po ostrově Phuket. Ostrov Koh Chang se nachází v jihovýchodní oblasti Thajska v blízkosti hranic s Kambodžou v Thajském zálivu. Ostrov je asi 30 km dlouhý a 14 km široký a součástí jeho samosprávy je dalších 51 menších ostrovů okolo hlavniho ostrova Koh Chang. Koh Chang je cca 320 km daleko od Bangkoku.

Od 31.prosince 1982 se stal Národním parkem. Větší část ostrova je pokryta původním a nepoškozeným tropickým deštným pralesem a jeho nejvyšším vrcholem je Khao Jom Peasat, Salak Phet s výškou 744 metrů. Můžete zde najít 7 přírodních vodopádů a také mnoho krásných písečných pláží. Deštný prales je plný divoké zvěře a pokud budete objevovat ostrov Koh Chang tak právě tam bude mnoho k vidění. Je to zcela jistě jedno z posledních přímořských míst v Thajsku, kde byla zachována původní příroda (jak na pevnině, tak i v moři) a ostrov nebyl tolik negativně a masivně zasažen turismem jako jiná místa v Thajsku (např. Koh Samui, Koh Pangan, Phuket atd.) a právě díky Národnímu parku bylo dosud mnoho zachováno . Samozřejmě i zde je turistický ruch již rozvinut, ale stále je to přírodní oáza klidu s téměř nedotčenou a jedinečnou přírodou.

Další informace

Studio:Klong Prao
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Poznámka: Letenky si zajišťuje každý sám. Cena pokoje zahrnuje transfer z/na letiště v místě pobytu, ubytování Koh Chang-Bangkok, snídaně. Cena nezahrnuje: v ceně není zahrnuto cestovní pojištění, jógový program 9.000 Kč (2x denně, 7 dní), letenky, obědy a večeře (velmi levné), další procedury v resortu. Ubytování je produktem Thajsko Online, jógový program je produktem Yogajoga studia. Rezervace a informace ve studiu Yogajoga, tel.: 777 237 982 nebo emailem: info@yogajoga.cz. Změny vyhrazeny.
Poznámka k ceně:jógový program 9.000,- (7 dní – 2x 1,5h) osoba v dvojlůžkovém pokoji 14.500,- při platbě do 15.9. Osoba v dvojlůžkovém pokoji 15.500,- při platbě po 15.9. letenky Pha-BKK 16.392,- transfer BKK-Koh Chang v ceně (při cestě zpět přespání v BKG)
14 500 
Zpět na vyhledávání

Jógový program

  • ranní praxe 1,5h
  • večerní praxe 1,5h


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám