Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Online Onko jóga

21.04.2020Út 10:30 - 11:30

Rádi bychom lidem s onkologickým onemocněním pomohli překlenout současné nelehké dny s omezenou možností pohybu. Pokračujeme v lekcích ONKO JÓGY se zkušenou lektorkou Jitkou Janešovou – online formou. ONKO JÓGA je propojením jemných jógových pohybů, dechových cvičení, relaxací a vizualizací. Cvičení není náročné, lektorka jej přizpůsobuje potřebám klientů. Přijdete na jiné myšlenky, dodáte tělu novou energii, uvolníte se fyzicky i psychicky.

​Online jóga představuje živě vedené lekce s malým počtem účastníků, v nichž se s lektorkou slyšíte a vidíte přes počítač s kamerou. Praktikujeme společně a naživo z našich domovů, nejde o nahrávky. Pokud nechcete být viděni, můžete kameru vypnout.

​Přejeme pevné zdraví, sílu a vnitřní klid.

Těšíme se na viděnou – na dálku, ale spolu!

Další informace

Studio:Aloha jóga (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlásíte se: běžným způsobem do některé z lekcí v Rozvrhu https://www.alohajoga.cz/rezervace nejpozději 30 min před začátkem lekce.
Poznámka k ceně:Uhradíte platbu online: přednastaveny jsou online platby ve výši 10 Kč nebo 100 Kč (v online platbách nelze technicky nastavit lekce úplně zdarma. V nouzovém stavu lekce financuje Aloha jóga). lekce lze stornovat max. 30 min před lekcí. Obdržíte Náhradu, kterou lze uplatnit na jakoukoli LIVE (online) lekci.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám