Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Novoroční jógaKurzy jógy

05.01.2020Ne 18:00 - 20:00

ROZTANČENÝ LET DRAKA, JIN JÓGA A MEDITACE + AROMA LITSEA CUBEBA SE ŠÁRKOU MAJDOVOU                         

Během programu společně projdeme cestu vedoucí k poznání principů JIN a JANG v józe. První část nás seznámí s roztančenou, dynamickou energizující jangovou sekvencí „Let draka“, která aktivizuje mysl i tělo, povzbuzuje krevní oběh, prohřívá organismus, aktivuje vitální sílu, je zaměřena hlavně na důkladné zahřátí a posílení svalů a je výbornou předehrou pro maximální využití potenciálu následných jin pozic. Ve druhé části přejdeme ke klidným jinovým ásanám, které umožní naopak našemu tělu „roztát“ v déle držených pozicích působících zejména na pojivové tkáně a umožníme naši intuici najít finální podobu ásany a využijeme dostatek prostoru stát se pozorovateli všeho, co se v nás odehrává na fyzické, mentální i emoční úrovni. Zakončíme technikou HRIDAJAKÁŠA DHÁRANA umožňující soustředění do oblasti srdce, otevřeme se hloubce svých emocí a prostřednictvím meditace umožníme odkrýt a zaznamenávat své vlastní pocity.

Vyzkoušíme aroma LITSEA CUBEBA – silice z exotické čínské rostliny s osvěžující vůní citrusů s květinovými odstíny má čistící a psychotropní účinky – zlepšuje náladu a koncentraci, energizuje, působí antibakteriálně i jako afrodiziakum.

Ásany čistí a připravují naše tělo na další stupně nekonečné cesty jógy a činí z něho opravdový chrám duše, vyzkoušejme a sdílejme praxi společně. Těším se na Vás, Šárka

Další informace

Studio:Majda Agency (0)


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám