Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Novoroční jóga a gongová lázeň

14.01.2022Pá 18:00 - 20:00

Začněte tento rok časem pro sebe, nechte odejít stres konce roku a dopřejte si balzám pro tělo a mysl během speciální lekce jógy s gongovou lázní. Vkročte do nového roku s čistou myslí, napojením se na své tělo a s hlubokým spojením se se sebou. Můžete tak i umocnit svůj záměr, který jste si do nového roku dali.

Zima je období klidu, zachumlání, času reflexe a nabírání sil. Proto kombinace jemnější jógy, dechových cvičení a gongu je na začátek ledna to pravé 🙂

Lekce začne krátkou meditací na usebrání a dechovým cvičením. Pohybová sestava se zaměří na uvolnění hrudníku a ramen, a posílení zádových svalů. Vychází ze somatické jógy, která je zaměřená na usměrnění pozornosti do prožitků v těle a k našim pohybovým vzorcům, dokáže uvolňovat hluboce uložené emoce v těle. Lekci zakončíme relaxací s aromaterapií, která volně přejde do gongové lázně.

O gongové lázni

Lucie-Pribylova-gong

Vibrace gongu a frekvence zvuků křišťálové mísy vás během chvilky dostanou do hlubokého relaxačního zážitku a hluboké meditace, aniž byste museli cokoli dělat. Během gongové lázně se dostanete do neutrálního stavu, při kterém se může spustit proces sebeléčení. Vibrace jsou hojivé pro váš nervový systém a regenerují buňky vašeho těla. Během soundhealingu uvolníte svou mysl, snížíte stres a napětí, zlepšíte spánek a povzbudíte svůj imunitní systém. Na duchovní úrovni vyčistíte a vyvážíte jednotlivé čakry a vaše jemnohotné tělo.

“Protože gong je zvuk za zvukem, kde se najdete.”

Lekcí vás provede lektorka jógy Tereza Hausmanová. Na gong a křišťálovou mísu zahraje gong master a milovnice sound healingu Lucie Přibylová.

Na lekci jsou zváni všichni bez ohledu na předchozí zkušenosti s jógou.

Místo konání: Yogarden, Letenské náměstí 1, Praha 7

Počet účastníků je omezen na 12, zarezervujte si své místo prosím včas přes formulář na webu: https://www.terezahausmanova.com/events/novorocni-joga-a-gong

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace na webu.

Průběh

18:00-19:30 lekce jógy

19:30 – 20:00 gongová lázeň

20:00 zakončení, posezení u čajePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám