Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Mysore stylKurzy jógy

05.09. - 19.12.2016Po 17:00 - Po 18:30

Mysore styl je tradiční způsob jakým Ashtangu jógu vyučoval Sri K. Patthabi Jois, díky kterému se rozšířila po celém světě. Mysore je město v jižní Indii, kde Patthabi Jois žil a kde založil KPJAYI institut, který nyní vede jeho vnuk Sharath Jois.

Učitel v těchto hodinách nepředcvičuje, což mu dává možnost věnovat se více studentům, opravovat je a dostávat je do jednotlivých pozic (adjustments). Studenti cvičí svým tempem až po svojí poslední pozici. Série cviků se učí pozice po pozici, podle schopností jednotlivých studentů. Novou pozici dostanete ve chvíli, kdy jste na ni fyzicky a mentálně připraveni.

Tento styl výuky je vyjímečný a velice účinný. V místnosti je naprosté ticho přerušované pouze Ujjayi dýcháním a občasnými instrukcemi učitele. Mysore lekce mají kvalitu soukromých hodin, kde má učitel čas na osobní přístup ke každému studentovi. Tento systém je mimo jiné vhodný pro žáky s chronickými zraněními nebo zdravotními obtížemi, protože se nemusí následovat tempo vedené hodiny a učitel má čas každému ukázat upravené cviky, vhodné právě pro ně.

Lekce jsou určeny pro všechny úrovně pokročilosti včetně těch, kteří se s jógou chtějí seznámit poprvé. Od studentů se očekává, že budou praktikovat pravidelně, aby si mohli vytvořit svojí vlastní jógovou praxi a zapamatovat si, jak cviky následují.

Lektorka: Denisa Sengerová (KPJAYI authorised level 1)

Lekce jsou english friendly.

Další informace

Studio:Shala (2)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Všechny platby jsou závazné, nevratné a nedají se posouvat do dalších období. Při rezervaci dvou kurzů (v případě, že chcete chodit 2x týdně) je sleva na druhý kurz 180 Kč/lekce. Pro uplatnění slevy je třeba zaplatit oba kurzy za celé období předem. Kurzy jsou nepřenosné na jinou osobu.
Poznámka k ceně:15 lekcí
3 000 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám