Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Musculine power

15.06. - 19.06.2016St 18:00 - Ne 14:00

POZVĚTE SVÉHO MUŽE NA TANTRICKOU JÓGU PRO MUŽE

Program pro muže zaměřený na obnovení psychických sil, na probuzení a kultivaci sexuální energie, na autentické prožití a pochopení mužské síly a energie.

Tantrický trénink Mužská síla vyvinul Igor Samotný, aby nabídl současnému muži moderní civilizace alternativu k chaotickému a často destruktivnímu způsobu života.

Během tréninku má muž příležitost zjistit, že city, pocity, prožitky a vůbec citový způsob života jako takový ho neoslabuje, ale naopak jej dělá silným, lidským a charismatickým. Muž se naučí poznat své emoce a jak je svým osobitým způsobem vyjadřovat.

 

Další informace

Studio:Meditační centrum Lažánky (14)
Instruktoři:
  • ing.Igor Samotný
Podmínky rezervace:Jak se přihlásit? Vyplň formulář uvedený na stránkách mohendzodaro.eu a pošli s přihláškou 1.500 Kč zálohy. Pouze včasně uhrazená záloha Ti zajistí místo na semináři. Zbytek částky doplať na uvedený účet nejpozději týden před konáním akce.
Poznámka k akci:jen pro muže

Metody:
– Tantrické meditace, meditace Vigyan Bhayrav Tantry, oshovy meditace, tantrická joga a její asány, tantrické rituály, přechodové rituály, šamanské tranzovní techniky, prožitkové techniky, dechové seance, pránické léčení, cvičení mysli a těla, rolový trénink, prožívání archetypálních situací, mimosmyslová komunikace, sdílení, sebevyjádření, dotekové terapie, masáže, tantrické masáže, hara masáže, masáže na centrování osobnostiPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám