Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Mohendžodáro – tantra jógaKurzy jógy

01.01.1970

Mohendžodáro oživuje pradávné umění tantra jógy pro ženy. Je cestou do nitra, návratem k sobě, ke svému ženství, jeho síle i jemnosti a empatii. Umožňuje hlubší kontakt s tělem, se svou energií, sexualitou a spiritualitou. Vede ke kultivaci těla, mysli a postoje k životu, k fyzickému a emocionálnímu uvolnění a tím i zbavení se bolesti, k získání vnitřní jistoty v sobě a pocitu úplnosti.

Ucelený cyklus čtyř ásan, z nihž každá se cvičí měsíc v kombinaci s Oshovými meditacemi. Každá ásana potřebuje čas, aby pronikla do hloubky, prožila a uzrála. První ásana „kráska“ aktivuje vnitřní ženu, druhá ásana „kněžka“ posiluje intuici, třetí ásana „herečka“ rozvíjí kreativitu a čtvrtá ásana „milenka“ podporuje sexualitu a práci se sexuální energií.

Cvičení ásan rozvádí sexuální energii z pánve do celého těla a učí s ní pracovat tvůrčím způsobem, rozvíjí přirozenou spiritualitu, odbourává psychosomatické bloky a negativní či cizí převzaté vzorce chování, odstraňuje konflikt mysli a prožitku. Vede k uvědomování si svých skutečných potřeb a k vědomí sebe sama. Pomáhá v přijetí sebe a tím i v přijetí ostatních vztahů, rozpouštění konfliktů a zkvalitnění partnerského vztahu. Učí být v přítomnosti, vnímat své tělo a jeho signály, slouží k samoléčení, pracuje s emocemi i potlačenými emocemi, pročišťuje a transformuje.

Cvičení uvolňuje do těla velké množství estrogenů, takže harmonizuje, vyrovnává hormonální hladinu, regeneruje, zvyšuje vitalitu a radost ze života, podporuje vnitřní a vnější krásu. Posiluje pánevní dno a předchází gynekologickým a urologickým problémům, případně je pomáhá léčit.

Budeme cvičit, meditovat, dýchat a tančit v ženské skupině, která je prostorem pro blízkost a intimitu, vzájemnou podporu, inspiraci a sdílení. Součástí je práce s čakrami, ženskými archetypy, spontánní tanec jako přirozené uvolnění, relaxační a meditační techniky. To vše podporuje cvičení ásán a souvisí s ním.

Další informace

    Kontaktní informace:

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám