Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Mohendžodáro – tantra jógaKurzy jógy

01.01.1970

Tajemné zkrášlující a omlazující cvičení pro ženy, starobylé umění, které je mnohem více posvátným tantrickým rituálem. Vede ženy zpátky k sobě, umožňuje jim naslouchat svému tělu i duši. Rozvíjí vnitřní krásu a sílu ženy, bez ohledu na věk. Ve starověké Indii do něj byla zasvědcována už malá děvčátka. Učila se tak velmi brzy, v čem spočívá ženská síla, jak ji využívat pro své dobro i dobro ostatních. Ženy, které jej cvičí, jsou známe svojí krásou a svěžestí do vysokého věku.

Asány aktivují energii pánevního dna a skrze ženské orgány ji vedou do srdce a pak dál do celého těla. Tím se tělo posiluje a harmonizuje. Účinky jsou mnohostranné. Projeví se i při milování a orgasmu. Při cvičení se intenzivně prokrvuje vagína a pánevní dno, zmenšují se bolesti při menstruaci, mizí problémy s inkontinencí, prolapsem dělohy, opakované záněty, výtoky a krvácení.

Mohendžodáro aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí a do těla se tak uvolňuje velké množství estrogenů. To v těle zachovává dynamiku mládí. Pohlavní hormony totiž ovlivňují to, jak se žena ve skutečnosti cítí, jestli je plná energie, nebo povadlá a unavená.

Především má ale celý rituál ženu transformovat, vést ji k sobě, do svého nitra, ke svobodě, ženské intuici, spontánnosti, má ji uvolnit a probudit v ní radost. Je to nástroj, kterým může žena odhalit své potřeby a svou cestu. Umožní ji přijmout její ženskou sílu, objevit svou výjimečnost, vášeň a vlastní žár. Při cvičení ženy objeví to, co jim bylo kdysi zapovězeno, co bylo v průběhu jejich života potlačeno, co leželo ladem. Získají důvěru v sebe.

Další informace

    Kontaktní informace:

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám