Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Mohendžodáro – tantra jógaKurzy jógy

26.08.2012Ne 6:13 - 6:13

Tajemné zkrášlující a omlazující cvičení pro ženy, starobylé umění, které je mnohem více posvátným tantrickým rituálem. Vede ženy zpátky k sobě, umožňuje jim naslouchat svému tělu i duši. Rozvíjí vnitřní krásu a sílu ženy, bez ohledu na věk. Ve starověké Indii do něj byla zasvěcována už malá děvčátka. Učila se tak velmi brzy, v čem spočívá ženská síla, jak ji využívat pro své dobro i dobro ostatních. Ženy, které jej cvičí, jsou známe svojí krásou a svěžestí do vysokého věku.

Asány aktivují energii pánevního dna a skrze ženské orgány ji vedou do srdce a pak dál do celého těla. Tím se tělo posiluje a harmonizuje. Účinky jsou mnohostranné. Projeví se i při milování a orgasmu. Při cvičení se intenzivně prokrvuje vagína a pánevní dno, zmenšují se bolesti při menstruaci, mizí problémy s inkontinencí, prolapsem dělohy, opakované záněty, výtoky a krvácení.

Mohendžodáro aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí a do těla se tak uvolňuje velké množství estrogenů. To v těle zachovává dynamiku mládí. Pohlavní hormony totiž ovlivňují to, jak se žena ve skutečnosti cítí, jestli je plná energie, nebo povadlá a unavená.

Především má ale celý rituál ženu transformovat, vést ji k sobě, do svého nitra, ke svobodě, ženské intuici, spontánnosti, má ji uvolnit a probudit v ní radost. Je to nástroj, kterým může žena odhalit své potřeby a svou cestu. Umožní ji přijmout její ženskou sílu, objevit svou výjimečnost, vášeň a vlastní žár. Při cvičení ženy objeví to, co jim bylo kdysi zapovězeno, co bylo v průběhu jejich života potlačeno, co leželo ladem. Získají důvěru v sebe.

V pondělí 4. února proběhne od 20h ukázková lekce ke kurzu. Cena jedné ukázkové lekce je 250 Kč.

Další informace

200 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám