Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Minikurz základů akrojógyKurzy jógy

19.01. - 09.02.2018Pá 18:00 - Pá 20:00

Připravili jsme pro vás kurz akrojógy. Jestliže se rádi bavíte, máte rádi výzvy a baví vás pohyb, budeme se na vás těšit tři prosincové páteční večery.

Akrojóga je skvělá volnočasová aktivita, nejen že si užíváte zábavu s přáteli, ale i posilujete a protahujete tělo. Tyto fyzické účinky se projevují i ve vašem osobním životě. Máte více zdravé sebedůvěry, síly, motivace a jste spokojenější.

Kurz je určen především pro začátečníky i pro ty, kdo si chtějí své znalosti akrojógy upevnit a rozvinout. Během každé lekce proběhne rozcvička, kde připravíme tělo, různé společné posilování, které bude mnohem zábavnější než zvedání činky. A vše zužitkujeme v samotném cvičení partnerské akrobacie. Na závěr lekce se zrelaxujeme buď samostatnou relaxaci, partenrskou jógou nebo thajskou masáží.

Čemu se budeme věnovat:

1.12. Seznámení se základními pozicemi

Ukážeme vám, jak funkčně připravit tělo na akrojógu. Naučíte se základní pozice klasické i inverzní. Vyzkoušíte si být tím co létá, tím co nese a tím, co zajišťuje bezpečí obou.

8.12. První přechody mezi pozicemi

Představíme vám složitější přípravná civičení ke zpevnění těla. A dále budeme pracovat na propojování pozic, dostaneme se až k zacykleným sestavám, které lze opakovat stále dokola.

15.12. Dynamika v akrojóze

Pozornost zaměříme na stoj na rukou a různé nástupy do stojky, které poté využijeme v dynamických nástupech a výstupech z pozic. Dále se budeme věnovat základnímu rollu a pěkným přechodům.

Na lekce není potřeba vůbec nic, snad jen pohodlné oblečení, ve kterém můžete být i hlavou dolů. Když přijdete s partnerem, tak to je výhoda, ale rozhodně to potřeba není, protože vždy cvičíme ve třech nebo ve více lidech.

Na lekci je prostor pro dotazy a individuální dopomoc. Na lekci NENÍ třeba přijít ve dvojici!

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Petra Matlachová a Ondřej Caha
660 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám