Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Mini kurz JÓGA OČÍ – dobrý zrak bez brýlí

06.11. - 17.11.2018Út 16:15 - So 11:30

Základy přirozeného vidění – intenzivní workshop rozdělený na dvě úterní části (2x 70 minut) a jednu sobotní část (150 minut).

KDY:
úterý 6. 11. od 16:15 do 17:25 h
úterý 13. 11. od 16:15 do 17:25 h
sobota 17. 11. od 9:00 do 11:30 h

Naučte se používat oči zdravě! Pro správnou funkci zrakového systému (oko –  mozek – tělo) je důležité užívání těchto základních zásad:

1. Hluboká relaxace zrakového systému
2. Správné přizpůsobení světelným podmínkám
3. Hledění do dálky
4. Pozorování detailů
5. Rozvinuté periferní vidění
6. Vyvážená funkce každého oka
7. Vyvážená spolupráce obou oči
8. Správná spolupráce očí a těla
9. Dostatek krve do zrakového systému

Použití a zapracování zásad do životních návyků umožní využívat zrakový systém v plném rozsahu, předchází oční a duševní únavě a stresu, umožní si uchovat pracovní výkonnost jak během dne, tak i dlouhodobě. Správné návyky jsou nejlepší prevencí pro běžné přetížení očí vyplývající z požadavků a možností moderní doby a následné změny refrakce – krátkozrakost, dalekozrakost, změny vidění spojené s věkem (presbyopie), astigmatismus, také mohou řešit tupozrakost, šilhání, syndrom suchého oka. Jsou prevencí i pro oční choroby jako je zelený a šedý zákal i další.  Pomocí zásad lze vrátit zrak do původního stavu či ho alespoň výrazně vylepšit.

Seznámíte se s tím, jak aplikovat zásady přirozeného vidění do běžného života, naučíte se základní cvičení. Na workshopu začnete se zlepšováním svého zraku a zásady budete moci užívat v běžném životě jak v zaměstnání, tak i doma. Seznámíte se s pomůckami, které se užívají pro zlepšení zraku a základní sadu si odnesete domů.

Kurz je určen nejen pro zájemce s očními problémy. Pomůže taktéž jako prevence, která umožní předejít očním problémům nastávajícím často v pozdějším věku. 

Rozhodujete se, jestli jít na laserovou operaci? Zkuste cvičení a uvidíte zda uvidíte.

Co s sebou:
Na kurzy je potřeba pohodlné oblečení, karimatka na cvičení a pro ty, kteří nosí kontaktní čočky, doporučujeme brýle, neboť cvičení se provádějí bez brýlí či čoček.
V sobotní části budeme cvičit venku.

Rezervujte si své místo v “Rozvrhu lekcí” na www.dumjogypribram.cz nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Podklady pro platbu obdržíte po přihlášení. Platbu lze provést převodem nebo přímo na recepci Domu jógy hotově nebo platební kartou.

Další informace

Studio:Dům jógy Příbram (0)
Instruktoři:
  • Luděk Krátký
Podmínky rezervace:Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" na www.dumjogypribram.cz nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Po rezervaci vám bude zaslán podklad pro platbu. https://dumjogypribram.cz/akce-novinky/mini-kurz-joga-oci-dobry-zrak-bez-bryli/40/

Seznámíte se s tím, jak aplikovat zásady přirozeného vidění do běžného života, naučíte se základní cvičení. Na workshopu začnete se zlepšováním svého zraku a zásady budete moci užívat v běžném životě jak v zaměstnání, tak i doma. Seznámíte se s pomůckami, které se užívají pro zlepšení zraku a základní sadu si odnesete domů.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám