Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Mind the Peace, the Peace of Mind: Workshop restorativní jógy

20.12.2015Ne 15:00 - 17:30

Srdečně zveme na předvánoční workshop restorativní jógy vhodný pro znavená těla, a rozkmitané duše.

Restorativní jóga dodá vašemu tělu a mysli více prostoru, klidu a síly . Jak je to možné?V restorativních pozicích, které uvolňují napětí celého těla, využíváme jako oporu pomůcky – bločky, bolstery a deky. Ty nám pomáhají k tomu, že nevydáváme energii pro získání energie, ale provedením a setrváním v pozici energii přijímáme. Restorativní pozice jsou jedny z nejvíce důmyslných a propracovaných pozic z jógového repertoáru.

Cvičení je odlišné zejména v tempu. Jsme trpěliví s přípravou pomůcek a nalezení polohy, ve které se cítíme naprosto bezpečně a pohodlně a můžeme v ní zůstat i delší dobu. V pozicích setrváme několik minut. Vše v klidném prostředí, s jemnou hudbou, vonnými oleji a čase plném hýčkání. Seminář je vhodný pro všechny stupně pokročilosti. Vítány jsou i těhotné ženy, nebo Ti co mají za sebou nějaké zranění či nemoc.

Více o restorativní józe a jejím cvičení také v aktuálním podzimním čísle Spirit Life Magazinu (www.praguespiritfestival.com).

FOTO: ADAM KILIAN pro SPIRIT LIFE MAGAZINE

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:online z rozvrhu: http://bindu-yoga.isportsystem.cz + záloha 50 % na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „restorative_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu
Poznámka k ceně:400,- Kč (studenti / důchodci / mateřská)
500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám