Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Letní minikurz: Pozdravy slunciKurzy jógy

22.07.2014

Jednotlivých jógových pozic propojených dechem. Pozdrav slunci má mnoho variant a je zaměřený na protažení a posílení těla, projasnění mysli a povznesení ducha.

Původní védský význam a kontext pozdravu slunci je ovšem poněkud odlišný a mnohem hlubší, než většinou tušíme. Jde o prastarý rituál provázený zpěvem a bohatou symbolikou.

Tento letní kurz je určen pro ty, kteří se chtějí naučit vnímavěji provádět jednotlivé pozice zahrnuté v novodobých variacích pozdravů slunci, aby je cvičili od srdce, s radostí, lehkostí

a bez bolesti. V pěti lekcích se budeme věnovat podrobněji provádějí jednotlivých cviků pozdravu slunci, naučíte se různé, známé i nepříliš známé varianty Surya Namaskara a

vyzkoušíte si sérii průpravných cvičení z jógové terapie a spirální dynamiky, která jsou skvělým doplňkem ke klasickým pozicím jógy.

Součástí kurzu budou také informace o hlubším významu a ukotvení pozdravu slunci v moudrosti prastarých indických Véd, zpíváni slunečních manter a meditace ke zklidnění mysli a pročištění těla. V kurzovném jsou zahrnuty i materiály a sestavy, které na každé lekci budete dostávat.

Další informace

    Kontaktní informace:

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám