Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Letní minikurz – Kurz akrojógyKurzy jógy

12.07. - 26.07.2018Čt 18:00 - Čt 20:00

Na červenec jsme pro Vás připravili speciální edici letního akrování. Budeme se učit dovednosti, které se dají zúročit ve venkovní praxi pod širou oblohou.

Akrojóga je skvělá volnočasová aktivita, nejen že si užíváte zábavu s přáteli, ale i posilujete a protahujete tělo a navíc se pohybujete na vzduchu. Tyto fyzické účinky se projevují i ve vašem osobním životě. Máte více zdravé sebedůvěry, síly, motivace a jste spokojenější.

Kurz je určen pro všechny úrovně pokročilosti, jak pro naprosté začátečníky, tak pro pokročilé. Během každé lekce proběhne rozcvička, kde připravíme tělo, různé společné posilování, které bude mnohem zábavnější než zvedání činky. A vše zužitkujeme v samotném cvičení partnerské akrobacie. Na závěr lekce se zrelaxujeme buď samostatnou relaxaci, protažením nebo partenrskou jógou.

V těchto třech lekcích se budeme zabývat zejména prvky ve stoji, dynamickému a skupinovému acru. Pokročilosti upravíme podle skupinky.

Na lekce je třeba si vzít vlastní podložku na ven a pohodlné oblečení, ve kterém můžete být i hlavou dolů (k převlékání využijeme vždy zázemí Akashi). Když přijdete s partnerem, je to výhoda, ale rozhodně to potřeba není, protože vždy cvičíme ve třech nebo ve více lidech.

Na lekci je prostor pro dotazy a individuální dopomoc. Na lekci NENÍ třeba přijít ve dvojici!

 

Časy konání:

12.7.     18:00 – 19:00

19.7.     18:00 – 19:00

26.7.     19:30 – 21:30

Další informace

750 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám