Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Letní minikurz – Jóga pro živoucí chodidlaKurzy jógy

08.08. - 29.08.2018St 17:30 - St 19:00

Letní měsíce přímo zvou k bosonohým procházkám na lukách, v lesích, na plážích a někdy i ve městě. Tyto letní radovánky obnažených a svobodných chodidel přeneseme i na podložku, kde budeme zkoumat, procvičovat a vnímat naše chodidla v plné délce a šířce – vždyť jejich složitá struktura s klenbami příčnými, podélnými, přednožím, jednotlivými prsty, patami, kotníky odpovídá jejich důležité funkci, a to nosit nepoměrně vetší zbytek našeho těla světem ve vzpřímené poloze.

Chodidla bývají věrným zrcadlem našeho těla, odráží tak nejenom problémy kloubů dolní končetiny, ale stejně dobře vypovídají o naší pánvi a páteři. Není tedy tolik překvapivé, že problémy s chodidly jsou hojně rozšířeným fenoménem napříč generacemi, ať už ve formě haluxů, ostruh, plochých chodidel či drápkovitých prstů.

Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé neb lekce budou kombinovat objevné a experimentální cvičení s jemně dynamickým jógovým plynutím.  Vítaný je každý, kdo si chce hrát se svými chodidly a zároveň jim poskytnou příjemnou péči. Pokud Vás aktuálně trápí problémy s chodidly, kotníky či koleny a nevíte, zda by byly lekce pro Vás vhodné, prosím napište nám email na info@akasha.cz.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám