Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Letní kurz: Kyčle (z)námKurzy jógy

19.07.2016Út 18:15 - 19:45

To jak našlapujeme, sedíme, stojíme – s jakou lehkostí, radostí a rychlostí ovlivňují kyčle a jejich napojení na oblast pánve. Při nedostatečném, nevědomém, zrychleném a nelaskavém nášlapu trpí celé naše fyzické a potažmo psychické tělo.

Kyčle jsou jakýmsi tlumočníkem našeho nášlapu a držení těla. Pokud cíleně nepracujeme s uvolňováním v této části těla, nastává kromě známých neduh – artrózy kloubu, přetíženost, pichlavá bolest – zablokování energie v této části, což způsobuje až agresivní chování.

Sídlí zde energie ovlivňující pohlavní orgány a potažmo s ní spojené (ne)chutě.

Dokázat ležet, sedět a stát s radostí to chce pořádnou dávku pozornosti. Všechny jógové ásany a pohyby našeho žití a bytí se reflektují právě v této oblasti.

Ochutnejme sílu a přitom neskutečnou lehkost, kterou nám ásany při pravidelném praktikování rozezní v této oblasti. Získat pevnost, která v józe znamená pružnost je cestou a cílem zároveň při praxi a poznávání své emocionální podstaty oblasti pánve.

Kurz je vhodný pro všechny zájemce, od naprostých začátečníků pro pokročilejší adepty.

Pro všechny, kteří si přejí volný pohyb – kyčlí, emocí a všeho co s nimi souvisí.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Záloha 50% na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „letnikurz_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu. REZERVACE: online z rozvrhu: http://bindu-yoga.isportsystem.cz
Poznámka k akci:úterky 19/7-30/8 (18:15-19:45), celkem 6 lekcí (dne 8/8 se lekce nekoná)


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám