Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Lektorský kurz jógy pro miminkaKurzy pro instruktory

02.10. - 04.10.2021So 9:30 - Po 18:00

Ellynne Skove, přední americká terapeutka, přijíždí opět do České republiky. V říjnu povede v Brně lektorský kurz jógy pro miminka (2 – 18 měsíců) a nabízí také osobní konzultace.

Výcvik ocení nejen učitelé jógy, kteří chtějí pracovat s miminky, ale také profesionálové působící v oblastech dětského zdraví a ošetřovatelství, porodní péče, bodyterapie, taneční terapie, psychologie, fyzioterapie, péče o děti s postižením, kraniosakrální terapie, pediatrie a dalších blízkých oborů.

Výcvik se zaměřuje na práci s miminky od období před početím přes prenatální období a porod i během jejich dalšího ranného růstu – vývoje páteře, chodidel, nervového systému a mozku. Budeme propojovat jógové pozice s vývojovými pohyby – v leže na zádíčkách, na břiše, na boku, při přetáčení, plazení, lezení, v sedu, při odtlačování se do stoje i v chůzi. Důraz kurzu je kladen na pochopení anatomického a psychomotorického vývoje miminka. Budeme se také zabývat otázkou, jak může fetální či porodní trauma ovlivnit vývoj těla a mysli.

Veškeré informace a možnost rezervace naleznete zde: https://alicemicunek.cz/lektorsky-kurz-jogy-pro-miminka

 

 

Další informace

Studio:Yoga Freaks
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Level 1 | 7 500,- | později 8 400,- Level 2+3 | 5 500,- | později 6 200,-  Level 1+2+3 | 12 000,- | později 12 400,-  Cena pro Early Birds platí při rezervaci a úhradě zálohy 2 000,- do 31.8.2021 Velmi doporučujeme se přihlásit na oba víkendy dohromady. Získáte tak velice komplexní informace i zkušenost, dostatečný základ k lektorování kurzů jógy s miminky od 2 do 18 měsíců. Je možné se také přihlásit pouze na level 1. K přihlášení pouze na level 2 je potřeba, aby student už v dřívějších letech absolvoval některý z workshopů s Ellynne, kde se mu dostalo základu o prenatální psychologii a psychologii porodu (domluvíme případně individuálně).


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám