Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurzy Prana Vashya jógyKurzy jógy

22.02.2012

Ucelená výuka trvající 10 týdnů, během kterých se postupně seznámíme s pozicemi dynamické Prana Vashya jógy. Série pozic je uzpůsobena tak, aby její odcvičení trvalo zhruba 60 minut a pozice byly dostupné i začátečníkům.

Kurz je určený všem, kdo chtějí pochopit hlubší souvislosti a především si vytvořit vlastní každodenní jógovou praxi.

V rámci kurzu si prakticky osvojíme vše potřebné k tomu, abychom byli schopní samostatně cvičit doma a navštěvovat lekce “Jóga”. Tomuto cíli je podřízen i způsob výuky a velikost skupiny.Na lekcích “Jóga” cvičí každý samostatně, s plnou pozorností a v rytmu vlastního dechu. Ze cvičení se tak postupně rodí jóga. Kromě cvičení jógových ásan se na těchto lekcích věnujeme i dalším jemnějším technikám, které prohloubují uvolnění, rozvíjejí vnímání a mohou být i cestou k důkladnějšímu sebepoznávání.
Kde je touha, tam je vůle – kde je vůle, otevírá se cesta …

Přestože není nutné mít předchozí zkušenosti s jógou, je lepší předem navštívit nějakou z lekcí “jógového tělocviku”. Tam si lze udělat hrubou představu o náročnosti cvičení.

Lekce jsou určené pro zdravé a pohybově založené jedince, cvičení je vcelku intenzivní, nejedná se o terapeutickou jógu.

Další informace

    Kontaktní informace:

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám