Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurzy jógové terapie – pokročilíKurzy jógy

13.02. - 26.06.2018Út 19:30 - Út 21:00

Kurz se zaměřuje na terapeutické využití jógy pro tělo, dech a mysl. Soustředí se především na správné dýchání a jeho vliv na mysl a tělo, na vztah mezi dýcháním a vědomým pohybem. Jógová terapie čerpá především z učení Šri T. Krišnamačariji a jeho přímého žáka A.G. Mohana, současně je ale obohacena i o poznatky z fyzioterapie a spirální dynamiky. Klade důraz na maximální přizpůsobení jógové praxe konkrétní skupině a jednotlivcům a na zdravý, funkční pohyb jako bránu k pročištění těla a mysli.

Lekce zahrnují i filozofii jógy, pránájámu (dechová cvičení) a meditaci. Součástí kurzu jsou i sestavy a studijní materiály.Cíl je vést studenty k jejich vlastní praxi.​

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Poznámka k ceně:Je možné domluvit si platbu kurzu na dvě splátky (1 x 2 230 Kč a 1x 2000 Kč, první splátku je nutné uhradit do začátku kurzu, doplatek je splatný po domluvě do konce března. Prosim berte na vědomí, že přihlášením se do kurzu a platbou první splátky se zavazujete kurz doplatit bez ohledu na aktuální stav Vaší docházky do kurzu. Děkujeme za pochopení).
4 230 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám