Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurzy jógové terapieKurzy jógy

07.02. - 27.06.2017Út 17:30 - Út 19:00

Kurz se zaměřuje na terapeutické využití jógy pro tělo, dech a mysl. Soustředí se především na správné dýchání a jeho vliv na mysl a tělo, na vztah mezi dýcháním a vědomým pohybem. Jógová terapie čerpá především z učení Šri T. Krišnamačariji a jeho přímého žáka A.G. Mohana, současně je ale obohacena i o poznatky z fyzioterapie a spirální dynamiky. Klade důraz na maximální přizpůsobení jógové praxe konkrétní skupině a jednotlivcům a na zdravý, funkční pohyb jako bránu k pročištění těla a mysli. Lekce zahrnují i filozofii jógy, pránájámu (dechová cvičení) a meditaci. Součástí kurzu jsou i sestavy a studijní materiály.Cíl je vést studenty k jejich vlastní praxi.

Kurzy se budou konat v úterý v časech 17:30-19:00 a následně 19:30-21:00. Dřívější čas je určen pro ty, kteří začínají a pozdější čas pro ty, kteří již podobný kurz s Lucií navštěvovali.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Poznámka k ceně:je možné domluvit si platbu kurzu na dvě splátky (1 x 2400 Kč a 1x 1000 Kč, první splátku je nutné uhradit do začátku kurzu, doplatek je splatný po domluvě do března. Prosím berte na vědomí, že přihlášením se do kurzu a platbou první splátky se zavazujete kurz doplatit bez ohledu na aktuální stav Vaší docházky do kurzu. Děkujeme za pochopení). 
4 935 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám