Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Vinjása jógy : ásánová laboratoř kurz pro mírně pokročilé a pokročiléKurzy jógy

07.09. - 21.12.2016St 17:45 - St 19:15

Ve vinjása józe je podstatný proces, nejenom výsledná ásána. Důrazem na “cílovou rovinku” jógové pozice můžeme ztratit zábavný a veledůležitý rozměr jógového cvičení. Možná, že přílišným lpěním na “konečné” formě jógové pozice, přeskakujeme možnost vnímat jógovou pozici jako živelný proces pohybu našeho těla a dechu v prostoru a čase. Projevem toho může být ztráta radosti ze cvičení či pocit ustrnutí v naší praxi.

Oživit naší jógovou praxi i naše tělo může variabilita, proto budeme v jednotlivých lekcí pracovat na rozmanitém provedení některých známých jógových pozic (v klidu i v dynamice). Na kurzu začneme s pozicemi, které oživují naše kyčle (ty mohou podpořit volnost naší páteře a zároveň ji “zakotvit”), budeme pokračovat experimentováním s pohybem naší páteře a kurz zavšíme hravým i klidným způsoby balančních a inverzních pozic.

 Kurz je vhodný pro ty, kteří mají zkušenost s jógovým cvičením (není vhodný pro začátečníky) a pro ty, kteří nevnímají vinjása jógu jako cvičení, kde se musí provést během 90 minut desítky čaturang a musí se prolít kaluže potu : )

 Pro více informací klikněte ZDE

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
2 700 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám