Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz spontánní jógyKurzy jógy

17.09. - 05.11.2015Čt 17:00 - Čt 18:00

Kurzem Spontánní jógy budeme skutečně a vědomě proplouvat k volnosti mysli, která přirozeně pustí i otěže fyzické schránky. Tělo se hýbe podle signálů, které vysílá mozek – jistá strnulost, napjatost až zatvrdlost se nachází nejprve v naší hlavě. Pokusíme se nenásilně protančit ke čtvrtému tělu, tzv. manas šaríra, oblasti nejen vědomí našeho já, ale i ke sféře myšlení, prostoru snění. Probádáme surreálno, hluboké podvědomí, úložiště tajemných představ, abychom je pomocí spontánnosti v ásanách nechali vyvěrat v bdělém okamžiku a odevzdat do rukou prostoru kolem nás.

Co je míněno Spontánní jógou jako takovou:

Základy spontánní jógy stojí na klasické hatha józe. Ásany plynou jedna po druhé s krátkými zastaveními pro prostor vnímání kontrastu mezi přirozeným pohybem a statičností. Lekce je koncipována tak, aby rozvíjela fantazii, cvičící následoval vlastní intuici a vnímal fyzické tělo v pohybu jako kreativní činnost. Střídání pevnosti – sthira v té které pozici s principem sukha – jemnosti přináší bdělost nejen na fyzické úrovni, ale i v jemnějsich – duševních sférách. Spontánní jóga dává radost z pohybu, uvolnění, vědomí vlastního těla v daném okamžiku a v neposlední řadě probouzí představivost.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Marie Hledíková
Podmínky rezervace:rezervace online nutná: http://bindu-yoga.isportsystem.cz + zaslání 50 % zálohy z kurzovného na číslo účtu: 2107703573 / 2700 (do poznámky “spontanni_příjmení”)
Poznámka k ceně:1400,- Kč (studenti / mateřská); jednorázový vstup “drop-in” 230,- Kč / 200,- Kč, rezervace online nutná: http://bindu-yoga.isportsystem.cz
1 600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám