Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Sexuální moudrost v ženském těleKurzy jógy

21.01. - 10.03.2016Čt 20:00 - Čt 21:30

Sedmidílný somaticky vedený kurz věnovaný ženské sexuální moudrosti. Ženskou sexualitu nebudeme probouzet. Leží v hlubinách, čekající, až ji uvolníme. Neučíme se, rozpomínáme se. Necvičíme, hrajeme si. Nemáme cíle, ale důvěřujeme.

Ženská sexualita je záležitostí velice individuální, je tvořena prožitky, intuitivní, je velice přijímající a tím zranitelná. Pokud mluvíme o ženství, mluvíme o něčem hlubokém (jin), vstupu do hlubin, kde v hloubce je síla, dynamika, energie (jang). Budeme proplouvat vodní, ženskou esencí, kdy energii není třeba vybuzovat dynamikou, katarzí, energetickými cvičeními, čerpáním zvenčí, ale zvolíme přístup opačný. Klid, který nás dovede k vlastnímu tichu, vnitřní komunikaci, dynamice, pohybu a vlastní energii a síle. Vlastní systém našeho těla nám poskytne svobodu, která se projeví navenek v prožitku a pohybu.

Po mnoha letech hledání a vlastní práce na sobě jsem se ocitla v období ženy, kdy již nemám chuť probouzet energii zvenčí či skrze dynamické či svalové techniky, kdy se nechci pouštět do věcí, které mi doporučí jiní, nechci se znovu vracet k některým traumatickým zážitkům, které se mohou uvolnit skrze různé uvolňující či manipulující techniky. Ne, chci už jen žít, být, plout se životem a cítit sebe. Chci dále rozvíjet svůj hluboký potenciál způsobem ženské intuice, hluboké moudrosti, který respektuje mě se vším všudy a způsobem, který vnímá tělo jako celek. Nechci si ve svém těle malovat vzdušné zámky. Pokud Tě to oslovilo, pro Tebe je kurz. Kurz je veden tak, abychom si v sobě našli své vlastní vedení, vnitřní svobodu, protože každá z nás to může mít jinak. Kurz je o respektování a důvěře ke svému tělu.

Milé ženy, zvu Vás na vodní, intuitivní, spontánní kurz objevování vlastní sexuální moudrosti, která je vevnitř nás, která se znovu objevuje porozuměním a respektováním svého těla.

Témata naší cesty práce s tělem:
-ledviny – základ, základ, základ (jangový orgán vaječníků si později v našem věku bere energii z jinových ledvin)
-bederní svaly (psoas) – velice stěžejní
-pánev a vše co k ní patří
-vaginální svaly – neodmyslitelné téma…
-srdce…. beze slov…
…. jazyk, oči, bránice, bříško a orgány…. nic nás nakonec nemine…..

Kurz je vhodný pro ženy:
-jejich tématem je esence ženství
-mají problém se uvolnit, jsou stažené
-mají zájem pracovat také s uvolněním vaginálních svalů skrze pohyb a zvuk
-potřebují emočně dosytit
-bolesti v oblasti pánve, kyčlí, beder… (budeme pracovat s tématem bolestí)
-potřebují se “vyživit” (stačí, když se slovem výživa resonujete)
-resonují s tímto námětem

Reference:

“Ve svých už skoro 50 letech má mysl leccos pochopí, i emoce si už dovoluji prožívat, ale staré bloky – křeče v těle zůstávají. O lidském těle toho moc nevím, nevím, jak co přesně funguje. Díky Míše ale už vím – cítím, jak funguje to moje. Napětí z těla mizí a já jsem zase svobodná a uvolněná. Už mě nebolí v kříži, necítím křečové žily i čelisti jsou bez napětí. Cvičení je hodně spontánní, nejde tu o přesnost a pravidelnost, jde tu o prožitek, o prožitek z vlastního těla, z vlastního bytí a já (myslím, že i můj muž ), za tuto zkušenost moc děkujeme.” Martina

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Míša Cusanová
Podmínky rezervace:rezervace: online z rozvrhu studia na http://bindu-yoga.isportsystem.cz + zasláním 50 % zálohy na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „zenskasexualita_příjmení.”), zbytek hotovostně ve studiu
1 500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám