Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz ranní jógyKurzy jógy

10.02. - 06.04.2016St 8:00 - St 9:00

Komu se chce ráno vstávat? A kdo naopak nemůže dospat? Kdo je noční sovou a kdo ranním ptáčetem? Ve finále je to jedno, jelikož ranní praxe je vhodná pro všechny. Říkáte si, že pro mě ale opravu ne? Každé nové ráno a nový vstup do dalšího dne by měl být takovým rituálem. Měl by být pozvolný, hladký a příjemný. Bohužel uspěchaná káva a v rychlosti blesku snědený namazaný rohlík, nám klid na duši nepřinese. Tento ranní spěch si vneseme do celého dne, než večer zastavíme před televizí, na rodinné večeři a nebo na večerní lekci jógy a řekneme si: Konečně klid! Proč si ale tento klid nevytvořit již ráno a s tímto záměrem i strategií vejít do nového dne?

Ranní praxe jemně probouzí tělo, ztuhlé klouby i páteř. Probouzí metabolismus, lymfatický systém a otevírá tělo správnému toku dechu. Rozjasňuje mysl a vítá nás do nového dne.

Konec výmluvám – k tomu vám dopomáhej bůh a nebo ranní kurz jógy.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:rezervace: online z rozvrhu studia na http://bindu-yoga.isportsystem.cz + zasláním 50 % zálohy na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „rannikurz_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu
Poznámka k akci:8 lekcí
1 600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám