Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz ranní jógy jako klíč k vlastní praxiKurzy jógy

30.09. - 18.11.2015St 8:00 - St 9:00

V kurzu projdeme praxí, která má jedno zacílení, a to osvojit si potřebnou škálu pro vytvoření vlastní ranní jógové praxe, a s důvěrou ve vlastní schopnost si jí každého nadcházejícího rána sám dle chuti a možnosti upravovat. Kurz bude koncipován do osmi lekcí, které budou zaměřeny podle tématu.

První polovina bude věnována různým stylům  pozdravu slunce. Pozdrav slunce je nejznámější jogínská sestava, která je doporučována právě ráno. Se súrja namaskáry se to má tak, že co škola, to pozdrav slunci. Co lektor, to pozdrav slunci. Co člověk, to pozdrav slunci a tak ve čtyřech lekcí zvolíme 4 různé přístupy k pozdravům slunce a ty nám mohou poskytnout možnost si nalézt ten svůj.   V druhé polovině kurzu se zaměříme na to, co nás mnohdy ráno před novým dnem a novými výzvami trápí, a tak zde budeme procházet praxí z jógové terapie určené pro zklidnění například před obávanou zkouškou, či pro dodání sebedůvěry před konfrontací s novým šéfem.

Lekce budou plynout podobným tempem a složením, pro záměr osahání si toho, jak by smysluplná ranní praxe měla vypadat.   Součástí kurzu bude vždy přehled ásan a praxe, kterou budeme dané ráno cvičit, a který vám může sloužit jako návod či vodítko.   Ranní čaj, u kterého je možnost individuálních otázek týkající se ranní praxe a odcvičeného celku, je samozřejmostí.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:online z rozvrhu studia + zasláním 50% zálohy na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „rannikurz_příjmení.”), zbytek hotovostně ve studiu
Poznámka k ceně:1 400,- Kč (studenti, mateřská)
1 600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám