Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Prana Vashya jógy Kurzy jógy

01.01.1970

Jedná se o ucelený kurz v rozsahu 10 týdnů, jehož cílem je seznámit účastníky s celou první sérií dynamické Prana Vashya jógy. Tento kurz vám pomůže vytvořit si vlastní domácí jógovou praxi a je určen těm, kdo mají skutečně zájem začít samostatně cvičit a józe se věnovat.
Není vyžadována žádná předchozí zkušenost s jógou, znalost jejích technik ani filosofie – předpokladem je upřímný zájem naučit se něčemu novému a hlavně odhodlání zavést získané poznatky do praxe. Už počínaje první lekcí se předpokládá, že budou účastníci cvičit samostatně doma, byť zpočátku třeba jenom v rozsahu 15 minut denně. Bez tohoto odhodlání se nemá smysl na kurz hlásit. Zkušenost ukazuje, že na každém kurzu se najde několik jedinců, kteří pojmou jógu za svou a ti postupují kupředu. K tomu přispává i skupinový duch, který na kurzech panuje.

V rámci kurzu navazuje každá lekce na tu předchozí, postupně se naučíme zhruba 60 jógových ásan a jejich variant tak, abychom mohli samostatně cvičit a pochopili hlavní účel každé pozice. Podle zájmu účastníků je na konci každé lekce věnováno trochu času i “jógové filozofii”, resp. objasnění, jakým způsobem a kam se může jógová praxe ubírat.

Lekce jsou určené pro zdravé jedince, cvičení je dynamické, nejedná se o terapeutickou jógu.

Absolventi kurzů pak mají možnost dále rozvíjet svou jógovou praxi na lekcích „Mysore“, kde cvičí každý samostatně s plnou pozorností a v rytmu vlastního dechu. Cvičení se tak stává jógou.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Běla
  • Praha 7
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám