Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Prana Vashya jógyKurzy jógy

01.01.1970

Ucelený kurz v rozsahu 10 týdnů, jehož cílem je seznámit účastníky s první sérií dynamické Prana Vashya jógy a pomoci jim vytvořit si vlastní domácí jógovou praxi. Tím je i zodpovězeno, pro koho jsou lekce určeny. Není vyžadována žádná předchozí zkušenost s jógou, znalost jejích technik ani filosofie – předpokladem je upřímný zájem naučit se něčemu novému a hlavně odhodlání zavést získané poznatky do praxe.

Už počínaje první lekcí se předpokládá, že budou účastníci cvičit samostatně doma – zpočátku 15 minut denně, postupně cca 45. Zkušenost ukazuje, že na každém kurzu se najde několik jedinců, kteří pojmou jógu za svou a ti postupují kupředu. K tomu přispává i skupinový duch, který na kurzech panuje. Počet účastníků je omezen tak, aby netrpěla kvalita výuky a každý si mohl z kurzu odnést maximum.

Pro ty, kdo nechtějí cvičit samostatně, jsou určené lekce “Prana Vashya – úvod”. V rámci kurzu navazuje každá lekce na předcházející, postupně se naučíme zhruba 60 jógových ásan a jejich variant tak, abychom mohli samostatně cvičit a pochopili hlavní účel každé pozice. Podle zájmu účastníků je na konci každé lekce věnováno trochu času i “jógové filozofii”, resp. objasnění, jakým způsobem a kam se může jógová praxe ubírat.

Lekce jsou určené pro zdravé jedince, cvičení je dynamické a intenzivní, nejedná se o terapeutickou jógu.

Kurzem nic nekončí, ale vše naopak začíná 🙂 Absolventi kurzů mají možnost dále rozvíjet svou jógovou praxi na lekcích „Mysore“, kde cvičí každý samostatně s plnou pozorností a v rytmu vlastního dechu. Cvičení se tak stává jógou.

Pokud máte zájem vyzkoušet Prana Vashya jógu, navštivte Petrovu otevřenou lekci ve studiu Akasha v úterý 12. nebo 19. 4.

Další informace

    Kontaktní informace:

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám