Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz jógy “Zpět k zá(kla)dům” s Lucií KönigovouKurzy jógy

01.01.1970

Začínáte s jógou, líbí se vám, ale přesto z lekce někdy odcházíte s bolavými zády?

Cvičíte už nějakou dobu, ale v některých pozicích a při některých pohybech se stále nemůžete zbavit nepříjemných pocitů v zádech?

Zajímá vás, jak terapeutické účinky jógy začlenit do svého každodenního života?

Kurz Zpět k zá(kla)dům se bude věnovat ve stejné míře základním principům cvičení jógy a způsobu pohybu, který prospívá zádům. V kurzu se společně podíváme na to, proč často trpíme bolestmi zad a co můžeme ve své praxi jógy udělat pro to, abychom se těmto bolestem vyhnuli. Dozvíte se, co do svého cvičení zahrnout a co naopak vynechat a jak včlenit některé důležité principy péče o záda do svého běžného života.

Kurz se zaměří na hlavní zásady vědomého pohybu a dýchání, díky nimž získáváme větší sílu a pružnost. Naučíte se, jak od základu vystavět jógové pozice, jak v nich harmonicky srovnat tělo a jak pozice spojovat v jednoduché sestavy plynoucí v rytmu dechu. Tento kurz může být vaší cestou od bolestivých zad k zádům zdravým. Vysvětlíme a vyzkoušíme si, jaké má zdravé a hluboké dýchání vliv na tělo i mysl. Budete mít možnost okusit, jaké to je, když vás vědomí středu těla a soustředění se na dech přivedou k prožitkům na hlubší úrovni, která přináší nejen lehkost v těle, ale především vyrovnanou, klidnou a jasnou mysl.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Jan Zahradník
  • Praha 1
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám