Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz – jóga nejen pro začátečníkyKurzy jógy

09.01. - 19.04.2019St 20:30 - Pá 22:00

O KURZU
Mottem kurzu je propojení pohybu, dechu a koncentrace. Jeho součástí bude i meditace a její využití v průběhu života. Naučíme se zklidnit, nabudit, zbavit bolavých zad a získat sílu, flexibilitu a větší sebevědomí. Ponořte se do sebe a nastupte na cestu jógy se vším všudy.

Kurz vychází ze znalostí himalájské linie Shri Vidiya a zaměřuje se na propojení dechových technik, koncentrace, tradičních jógových sekvencí a pozic s moderními fyzioterapeutickými technikami. Skrze praktikování ozdravíte tělo i mysl a přinesete do života radost vyplývající ze sebepoznání a “sebe-vědomí”.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?
Tento 16dílný kurz, vedený Janou Najbrtovou, je vhodný pro začátečníky, ale i ty, kteří již nějakou dobu praktikují a chtějí více porozumět jednotlivým ásanám, osvojit si správné dýchání a držení těla, odstranit nevhodné pohybové stereotypy, zvýšit svoji sílu i flexibilitu a získat ucelený obraz o konceptu jógy.

SKLADBA LEKCÍ
Každá lekce bude obsahovat fyziologicky vhodné cvičení (ásany), dechové techniky, práci s koncentrací, meditaci, vizualizaci a relaxaci.

Lekce à 90 min (přibližná skladba dle časové dotace):
– Fyzické cvičení (ásány) / cca 50 min
– Dechové techniky (pranajáma) / cca 10 min
– Relaxace / cca 10 min
– Teorie / cca 10 min
– Koncentrace / cca 5 min
– Meditace / cca 5 min

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?
Tento 16dílný kurz, vedený Janou Najbrtovou, je vhodný pro úplné začátečníky, ale i ty, kteří již nějakou dobu praktikují a chtějí více porozumět jednotlivým ásanám, osvojit si správné dýchání a držení těla, odstranit nevhodné pohybové stereotypy, zvýšit svoji sílu i flexibilitu a získat ucelený obraz o konceptu jógy.

SKLADBA LEKCÍ
Každá lekce bude obsahovat fyziologicky vhodné cvičení (ásany), dechové techniky, práci s koncentrací, meditaci, vizualizaci a relaxaci.
Lekce à 90 min (přibližná skladba dle časové dotace):
– Fyzické cvičení (ásány) / cca 50 min
– Dechové techniky (pranajáma) / cca 10 min
– Relaxace / cca 10 min
– Teorie / cca 10 min
– Koncentrace / cca 5 min
– Meditace / cca 5 min

LEKTORKA
Kurzem Vás provede Jana Najbrtová, která s jógou vyrůstala už od dětství, když cvičila s maminkou. V průběhu času se Jana k józe neustále vracela, až ji ještě na škole začala učit. Každý rok se vzdělává na specializovaných kurzech po celém světě a je školitelkou několika lektorských akademií. Kromě klasické jógy Jana praktikuje také karma jógu: vytvořila projekt Seniorem s radostí, který poskytuje bezplatné aktivity, především jógu, pro seniory a invalidy.

NÁHRADA A MULTISPORTKA
S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 2 240 Kč při plné docházce. Uhradíte nejprve plnou cenu kurzu a po skončení vám na účet vrátíme 100 Kč za každý vstup s Multisport/ActivePass kartou. Pro všechny účastníky platí, že 3 nevyčerpané lekce je možné nahradit na lekci stejné lektorky během či do týdne po skončení kurzu.

KONTRAINDIKACE
Tento kurz není vhodný pro těhotné ženy, ženy v šestinedělí anebo osoby v dlouhodobé rekonvalescenci. Máte-li pochybnosti o vhodnosti kurzu ze zdravotního hlediska, kontaktujte, prosím, studio anebo přímo lektorku.

PLATBA A REZERVACE
Cena kurzu je 3 840 Kč.
Registrace: https://yogakarlin.cz/nabidka/kurz-jogy-streda
Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo. Vzhledem k velkému zájmu o minulé kurzy Vám doporučujeme provést platbu hned s přihláškou pro garanci místa.

STORNO PODMÍNKY
Pokud jste zaregistrovaní a provedli jste platbu, na kurz se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 14 dní před dnem první lekce, je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jinou osobou.

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Jana Najbrtová
Podmínky rezervace:Registrace: https://yogakarlin.cz/nabidka/kurz-jogy-streda Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo.
Poznámka k ceně:S kartami Multisport či ActivePass 2 240 Kč – je třeba použít kartu na každé lekci.
3 840 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám