Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Jóga přítomnostiKurzy jógy

15.09. - 03.11.2015Út 18:15 - Út 19:45

Stává se vám při jógové praxi, že se nejste schopni soustředit? Myslíte na všechno možné ale zapomínáte u toho, kde zrovna jste? Zkoušíte meditovat, ale nedokážete se koncentrovat déle než několik vteřin? Současná doba nás nutí být stále rychlejší, stíhat více a více aktivit naráz, telefonovat a u toho vařit, utěšovat dítě, odpovídat na emaily a nejlépe se stihnout ještě vyčurat. Co nám ale v té záplavě toho všeho, čeho jsme schopni často neustále uniká, je to jediné, co máme k dispozici – přítomný okamžik.

Protože mám sama s výše zmíněnými tématy zkušenost více než reálnou, rozhodla jsem se dát dohromady kombinaci jógových technik, které mi pomáhají posílit koncentraci a vracet se do prostoru tady a teď ve chvílích, kdy to nejvíc potřebuji. Věřím, že praxe dělá divy. A čím víc praktikuji, tím více se divím.

Během tohoto kurzu s vámi budu sdílet techniky aktivní meditace, cílené koncentrace, posilování a práce na tělesné i duševní rovnováze, trénovat vytrvalost a vůli k tomu být přítomní, uvědomování a zpracovávání toho, co nás od přítomného okamžiku odvádí. Součástí kurzu budou i techniky, které jsem se naučila ve výcviku změněných stavů vědomí a to co mě osobně nejvíce pomáhá vracet se do přítomného okamžiku.

Individuální omezení konzultujte předem s lektorem. Kurz není vhodný pro osoby trpící akutními úzkostmi nebo psychózou.

Kontraindikace: těhotenství a šestinedělí; vysoká nadváha; nedávné operace, úrazy či akutní záněty kloubů a páteře; výrazná hypertenze/hypotenze; epilepsie; horečnaté stavy a viróza; rekonvalescence; akutní psychóza nebo psychopatologie

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:online z rozvrhu studia + zasláním 50% zálohy na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „pritomnost_příjmení.”), zbytek hotovostně ve studiu
Poznámka k ceně:1 400,- Kč (studenti, mateřská)
1 600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám