Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz – jóga od A do ZKurzy jógy

20.01. - 28.04.2019Ne 19:00 - Ne 20:30

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?
Kurz je koncipován nejen pro úplné začátečníky, ale i mírně pokročilé, kteří chtějí více porozumět jednotlivým pozicím (ásanám), osvojit si správné dýchání a držení těla, odstranit nevhodné pohybové stereotypy, zvýšit svoji sílu i flexibilitu a získat ucelený obraz o konceptu jógy.

O KURZU
V kurzu projdeme jednotlivé jógové pozice od úplných základů (pozice ve stoji, balanční pozice, předklony, záklony, rotace, pozice v sedě a obrácené pozice). Pozice nastavíme dle Vašich potřeb a v průběhu kurzu je budeme rozvíjet. Důraz bude kladen i na dechové a jiné jógové techniky, zklidnění a relaxaci. Seznámíme se stručně s filozofií jógy. Kurz bude probíhat v jemnějším tempu s podrobným popisem a vysvětlením.

SKLADBA LEKCÍ
Náplní kurzu bude 14 lekcí, kdy každá lekce bude věnována konkrétnímu tématu. Během kurzu budeme již probraná témata opakovat a zdokonalovat, abychom si postupně vše osvojili. Postupně rozhýbeme a ozdravíme tělo, budeme se věnovat různým skupinám ásan, dechovým technikám, koncentraci a relaxaci.

PROČ ZROVNA JÓGA?
Blahodárné účinky jógy na lidský organizmus • celkově ozdravuje tělo i mysl • vyrovnává a udržuje tělesnou váhu • formuje postavu, posiluje svaly, udržuje vitalitu • zlepšuje a reguluje činnost vnitřních orgánů • překonává negativní emoce a vlastnosti • prodlužuje život a zpomaluje stárnutí • hluboce uvolňuje a osvobozuje mysl • zlepšuje koncentraci a obohacuje lidské vědomí • přináší zážitky vrcholného štěstí a spokojenosti.

LEKTOŘI
Kurzem Vás provedou milé a profesionální lektorky, Aylin a Renata Akyolovy, které se dlouhodobě jógové praxi věnují. Renata je maminka Aylin a k józe ji vedla již od dětství – pro obě je jóga celoživotní láska. Ačkoliv se o kurz spolu podělí rovným dílem, lekce na sebe budou navazovat v jednom celku.

NÁHRADA A MULTISPORTKA
S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 1 960 Kč při plné docházce. Uhradíte nejprve plnou cenu kurzu a po skončení vám na účet vrátíme 100 Kč za každý vstup s Multisport/ActivePass kartou. Pro všechny účastníky platí, že 3 nevyčerpané lekce je možné nahradit na lekci stejné lektorky během či do týdne po skončení kurzu.

KONTRAINDIKACE
Tento kurz není vhodný pro těhotné ženy, ženy v šestinedělí anebo osoby v dlouhodobé rekonvalescenci. Máte-li pochybnosti o vhodnosti kurzu ze zdravotního hlediska, kontaktujte, prosím, studio anebo přímo lektorku.

PLATBA A REZERVACE
Cena kurzu je 3 360 Kč.
Rezervace: https://yogakarlin.cz/nabidka/kurz-jogy
Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo.
Vzhledem k velkému zájmu o minulé kurzy Vám doporučujeme provést platbu hned s přihláškou pro garanci místa.

STORNO PODMÍNKY
Pokud jste zaregistrovaní a provedli jste platbu, na kurz se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 14 dní před dnem první lekce, je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jinou osobou.

Těšíme se na Vás!

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Aylin Akyolova
Podmínky rezervace:Na webu: https://yogakarlin.cz/nabidka/kurz-jogy/
Poznámka k ceně:S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 1 960 Kč – pokud použijete kartu na každé lekci /vrátíme Vám na konci 100 Kč na účet zapsaný v docházkovém archu za každý takový vstup/.
3 360 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám