Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Jemné jógy pro (věčné) začátečníky: pro poddajný hrudník a otevřená ramenaKurzy jógy

19.02. - 25.06.2018Po 20:00 - Po 21:30

Pondělní kurz jemné jógy je určen (věčným) začátečníkům i mírně pokročilým, kteří hledají systematický a zároveň hravý přístup k jógovému cvičení. Pokud chcete postavit či rozšířit základy jógové praxe, může se Vám tento kurz hodit. Na lekcích budeme (znovu) objevovat základní jógové pozice, vinjási (přechody mezi pozicemi) a sekvence, které nabízejí našemu tělu uvolnění i posílení.

Lekce budou mít kumulativní strukturu a budou představovat jednotlivé techniky jógových pozic a cvičení, tak aby našemu tělu tento pohyb prospíval a působil, na svalové dysbalance a pohybové kompenzace. Přestože si občas zkusíme některé komplexnější pozice, bude hlavní náplní prohlubování pozornosti a vnímavosti vůči našemu tělu a pohybu.

Hlavním tématem prolínajícím se celým kurzem bude funkční a zdravý pohyb v hrudníku, ramennou a šíji. Velká pozornost bude věnována i postavení hlavy, jako koruny páteře. Budeme objevovat jógové pozice a sekvence, které příznivě působí na tyto oblast našeho těla, vrací do nich pohyb a život.

Studentům budou k dispozici základní materiály ke kurzu obsahující několik sekvencí vhodných k pravidelnému cvičení.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
3 200 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám