Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz jemné jógy pro začátečníky a věčné začátečníkyKurzy jógy

01.03. - 12.04.2015Ne 19:30 - Ne 21:00

Chcete začít s jógou a dáváte přednost jemnějšímu cvičení? Máte pocit věčného jógového začátečníka, ačkoliv lekce jógy navštěvujete? Máte pocit neohebnosti a zatuhlosti těla a mysli? Cítíte, že se vaše tělo potřebuje protáhnout, mysl odpočinout a duše rozezpívat? Cítíte, že by jste rádi cosi změnili ve svém životě a nevíte přesně co? Nechte se zlákat na “Kurz jemné jógy pro začátečníky a věčné začátečníky”, kde si každý přijde na své.

 Jemnou, odlehčenou formou se zaměříme na rozvoj flexibility a také síly celého těla. Pohrajeme si s jednotlivými pozicemi, ukážeme si jejich základní provedení, obměny a jejich celkový vliv na organismus.

na kurzu se naučíte se lehce a bez napětí přecházet z pozice do pozice. Nenásilným způsobem si uvědomíte důležitost dechu a sílu přítomného okamžiku. Lekce budou vedeny tak, aby jste v nich našli, co potřebujete a neměli pocit, že nestíháte. Pocítíte pokrok a krásu pravidelného praktikování na kloubech, svalech, nervové soustavě a možná zjistíte, že se na svět dívate novýma očima. Objevíte i kouzlo vědomého doteku, při občasném propojení lekce jógy s mini masáží. Společně poodkryjeme roušku některých meditačních technik a společně se podpoříme v krocích, které povedou ke změnám v denním životě.

Přáním lektorky je váš svobodný nádech a výdech při hodinách, lehkost po těle, radost v srdci, pocit porozumnění, že život máte ve svých rukou a že se vším se dá pracovat.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
1 080 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám