Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Hatha YogaKurzy jógy

23.09. - 16.12.2015St 18:45 - St 19:45

Kurz je určený pro ty, kteří chtějí začít s jógou nebo prohloubit své zkušenosti systematickým způsobem. To umožňuje právě kurz a plynule a logicky na sebe navazující lekce.

Na lekcích jógy s Ivou se skrze vnímání každého nádechu a výdechu postupně – přes uvolnění těla, mysli a dechu – vydáte na cestu do svého nitra, za poznáním sebe sama. Obsahem každé lekce tohoto kurzu budou uvolňovací cviky, které tělo uvolní a (před)připraví na provádění ásan. Plynule, na vlně svého dechu, proplujeme k technikám pránájámy (dechové techniky), jejichž prostřednictvím budeme pracovat s energií (pránou), kterou v závěru příjemně kultivujeme skrze blahodárnou relaxaci těla a mysli. Vítáni jsou všichni – kurz je určen pro začátečníky i pokročilejší cvičící.

Kurz vede: Iva A. Fričarová, zkušená a certifikovaná lektorka Hatha jógy, studia v Indii.

Další informace

Studio:Yogazone (8)
Instruktoři:
  • Iva A. Fričarová
Podmínky rezervace:Emailem na zuzskaS@seznam.cz (do zprávy napište KURZ HATHA YOGA 2015) nebo online na rozvrhu http://yogazone.cz/rozvrh/ (nutné si nalistovat týden, kdy kurz začíná) a zasláním 50% z celkové částky na účet 7243157004/2700. Zbývající část je pak možné uhradit hotově na recepci studia při první lekci. Přihlášení jste v momentě, kdy kurz uhradíte a zároveň se přihlásíte online.
Poznámka k akci:Minimální počet účastníků je 7. Z důvodu státního svátku se kurz nekoná dne 28.10.2015.
Poznámka k ceně:Kurzovné není vratné za žádných podmínek (a to ani v případě nemoci). Zmeškané lekce (max.2) je možné nahradit vstupem na jakoukoliv veřejnou lekci jógy.
1 740 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám