Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Hatha jóga pro všední denKurzy jógy

06.03. - 24.04.2015Pá 20:00 - Pá 21:00

Hatha jóga je tisíciletími ověřenou metodou kultivace pozornosti, zejména v těle, dechu a mentální rovině. Učí nás své tělo vnímat, rozumět mu, a pečovat o něj tak, aby se dech a životní síla staly silnými a naše mysl jasnou, klidnou. Abychom se stali pevnými v tom, co je dobré a co nám svědčí, uvolnili to, co nás drží v napětí a co nás limituje v osobním růstu.

Tento kurz vás v rámci osmi na sebe navazujících lekcí provede napříč hatha jógovou praxí tak, abyste z ní mohli co nejlépe a nejpřesněji čerpat v mnoha aspektech svého běžného života.

Naučíte se pozorné práci s klíčovými tělesnými partiemi i jejich jemnějším obsahem, budete se věnovat dechové praxi jako hnací síle vitality, pokusíte se pomalu porozumět určitým schématům či vzorcům vlastní mysli.

Kurz je zároveň koncipován tak, aby Vám umožnil pokračovat ve vlastní domácí praxi toho, co zrovna potřebujete, abyste se cítili dobře – v těle, dechu, v mysli, v duši.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Ing. Zuzana Jetenská
Podmínky rezervace:online z rozvrhu studia: http://bindu-yoga.isportsystem.cz + zasláním 50% zálohy z kurzovného na číslo účtu: 2107703573 / 2700 (do poznámky “hathakurz_příjmení”); záloha je vratná týden před kurzem či po indiv. dohodě.
Poznámka k ceně:1440 Kč / 1300 Kč (mateřská, studentky, důchod); jednorázový vstup “drop-in” 200 Kč / 160 Kč (studenti/mateřská)
1 440 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám