Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Hatha jógaKurzy jógy

27.01. - 08.06.2016St 18:15 - St 19:30

Kurz je určený pro ty, kteří chtějí začít s jógou nebo prohloubit své zkušenosti systematickým způsobem. To umožňuje právě kurz a plynule a logicky na sebe navazující lekce.

Hathajóga je součástí radžajógy neboli aštanga jógy, která je cestou vedoucí k ovládnutí těla a mysli a přijetí dharmy – nejvyššího vesmírného řádu. Hathajógová praxe vede k ozdravení páteře, mobilizaci kloubů, harmonizaci nervového a hormonálního systému, stimulaci vnitřních orgánů, uklidnění mysli a další. Tempo lekce je pomalého a klidného charakteru a praxe je zaměřena na vědomou práci s dechem, vnímání přítomného okamžiku a propojení jednotlivých ásan – fyzického cvičení s dechem. Lekce jsou určeny všem, co se chtějí protáhnout, zapomenout na strasti a trápení každodenního života a načerpat novou energii do života.

Kurz vede: Lenka Šuťáková, lektorka se zkušenostmi s Indie a Austrálie, která jógu využívá jako terapeuticko-rehabilitační prostředek. Nadále se vzdělává v ajurvédě a védské meditaci.

 

Další informace

Studio:Yogazone (8)
Instruktoři:
  • Lenka Šuťáková
Podmínky rezervace:Emailem na zuzskaS@seznam.cz (do zprávy napište KURZ HATHA JÓGA 2016) a zasláním 50 % z celkové částky na účet 7243157004/2700 (do zprávy pro příjemce prosím napište své jméno + kurz hatha jóga). Zbývající část je pak možné uhradit hotově na recepci studia při první lekci. S vaší účastí počítáme v momentě, kdy se přihlásíte a zároveň kurz uhradíte. Kurzovné není vratné za žádných podmínek (a to ani v případě nemoci). Zmeškané lekce (max. 2) je možné nahradit vstupem na jakoukoliv veřejnou lekci jógy.
Poznámka k akci:Celkem 20 lekcí (75 min). Minimální počet účastníků je 7.
Poznámka k ceně:Cena při zaplacení do konce roku 2016: 2970,- Kč
3 300 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám