Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Embryo v násKurzy jógy

31.03. - 28.04.2016Čt 20:00 - Čt 21:30

Pohybem k poznávání vlastní moudrosti. Poznávání, přátelé, nezaručuji poznání…

Pokud žijeme v přítomném okamžiku, naše minulost a budoucnost ztrácí svůj význam a sami stáváme svými stvořiteli. Na našem semináři se podíváme na anatomii svého těla trochu v jiném úhlu pohledu. Do jaké míry v nás ještě zůstavá náš vlastní embryonální vývoj. V čem nám může pomoci?

Zaměříme se na práci s páteří a nejhlubšími strukturami v těle. Je to prožitek, který nám napoví, co v nás ještě z našeho vývoje v děloze zůstává a jak nás to ovlivňuje. Proč některé svalové skupiny nebo orgány spolu tak úzce souvisejí? Co pro naše tělo může poskytnout vlastní hřejivá náruč?

Budeme se zabývat minimálními či intuitivními pohyby, vlastní spontánností, pohyby dechu, které tvarují. Nepůjde jen o relaxaci povrchových svalových skupin, ale pohled dovnitř našich tkání pohybem, hlasem, dechem představují spíš více vlastní emoční transformaci.

Kurz je vhodný pro všechny zvědavé, to je prosím podmínka účasti:). Ale také lidi s různými bolestmi a problémy, neboť cvičení má regenerační účinky. Mimojiné si vyzkoušíme spojení různých částí těla do celku, buněčné a pulsovní dýchání, pohyb těla skrze dech, cranio-sacrální spojování, naše stále fungující a ozývající se primitivní trubice….

V čem Vám může kurz pomoci?

Přátelé, budeme si znovu hrát, experimentovat, poznávat!

Rozšíří se vnímání těla a to nemusí být málo:)

Naší cestou je celistvost  vnímání – prožít si to, že žádná část těla není oddělena, že nefungujeme na součástky (např. bolí mě kyčel, budu tedy pracovat s kyčlí), ale pohrát si s myšlenkou, že tělo funguje jako celistvá nádoba všeho, co obsahujeme.

Konec cílů – myslíte, že miminko v děloze má nějáký cíl? Napojíme se více na své tělo a pocity…

Budeme obnovovat regenerační schopnosti našeho organismu skrze prožitek.

Zabrouzdáme do nových vod…. nejen zčásti fluidním vnímáním pohybu, pohybu našich tekutin, neboť voda byla a je naším médiem k životu…

Význam embryologie pro náš lidský vývoj a pohyb bylo součástí objevování pohybu Continuum Movement Emilie Conrad nebo Body Mind Centering Bonnie Bainbridge Cohen, které v mnohém přinesly pionýrský pohled na lidský pohyb intuitivním a přirozeným přístupem a důvěrou v sama sebe,  své tělo a jeho vývoj. Tělo ví, jak se má hýbat… jen mu ponechme prostor a důvěřujme…

olivie_telo-a-emoce-220x220

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Míša Cusanová
Podmínky rezervace:REZERVACE: online z rozvrhu studia + zasláním 50% zálohy na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „embryo_příjmení.”), zbytek hotovostně ve studiu; REGISTRACE: http://bindu-yoga.isportsystem.cz
1 100 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám